Новини компанії
«Видатний керівник,  обдарований інженер і порядна людина» – на воду спущено третій буксир  проекту 121М «Нодарі Чантурія»

«Видатний керівник, обдарований інженер і порядна людина» – на воду спущено третій буксир проекту 121М «Нодарі Чантурія»

26 червня 2017
23 червня 2017 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся урочистий спуск на воду буксира модернізованого проекту 121М «Нодарі Чантурія».
Компанія «НІБУЛОН» підписала угоду про участь у пілотному проекті щодо постачання плодово-овочевої продукції річковим транспортом

Компанія «НІБУЛОН» підписала угоду про участь у пілотному проекті щодо постачання плодово-овочевої продукції річковим транспортом

21 червня 2017
17 червня на філії «Голопристанська», що на Херсонщині, відбулося підписання угоди про співпрацю між місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID.
Всі новини
Основні події
Прем’єр Гройсман: такі підприємства, як «НІБУЛОН» творять сучасну історію і сильну Україну
16 червня 2017
Лідер аграрного ринку України компанія «НІБУЛОН» вкотре продемонструвала прекрасні перспективи не тільки вітчизняного сільського господарства, а й усієї української економіки, яка, незважаючи на всі труднощі, активно розвивається.
Актуальні теми
11 травня 2017
Лідер аграрного сектору України компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.
16 червня 2017
МФК, член Групи Світового банку, надає фінансування в розмірі до 100 млн доларів США найбільшій українській компанії «НІБУЛОН» для сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.
Наші партнери: