Новини компанії
Прес-реліз: 23-24 травня 2018 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» пройдуть виставки «Суднобудування-2018» та «Водний транспорт»

Прес-реліз: 23-24 травня 2018 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» пройдуть виставки «Суднобудування-2018» та «Водний транспорт»

23 травня 2018
Ми очікуємо на більше ніж 3000 відвідувачів, серед яких наші гості: посли країн Європейського Союзу, керівники провідних міжнародних фінансових структур і представники уряду, потенційні інвестори і науковці.
«НІБУЛОН» ТРАНСПОРТУЄ ВОДОЮ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

«НІБУЛОН» ТРАНСПОРТУЄ ВОДОЮ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

22 травня 2018
«НІБУЛОН» активно переорієнтовує транспортування вантажів на водний транспорт і розширює номенклатуру вантажів.
Підприємства «НІБУЛОНа» відвідав  Посол Республіки Корея в Україні

Підприємства «НІБУЛОНа» відвідав Посол Республіки Корея в Україні

21 травня 2018
17 травня генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський провів ділову зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу, який завітав до компанії з метою обговорення найперспективніших напрямів можливої подальшої співпраці між Кореєю та Україною.
Всі новини
Основні події
Перемога не завдяки, а всупереч – Олексія Вадатурського визнано Людиною року на водному транспорті
23 березня 2018
Сьогодні «НІБУЛОН» святкує чергову важливу перемогу: за підсумками «Національного морського рейтингу України 2017» у номінації «Людина року на водному транспорті 2017» перше місце з великим відривом посів Олексій Вадатурський.
Актуальні теми
15 лютого 2018
Угода є частиною великого проекту співпраці компанії і банку в рамках фінансування на 200 млн доларів США. Проект спрямований на розвиток аграрної інфраструктури та внутрішніх водних шляхів України.
27 квітня 2018
Провідний український інвестор, сільгосптоваровиробник і експортер компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 15 травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.
Наші партнери: