У серпні 2012 року компанія «НІБУЛОН» придбала майновий комплекс Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман». У вересні на його базі було створено новий підрозділ компанії, спрямований на суднобудування і судноремонт, – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». Компанією проводиться реконструкція і модернізація існуючих потужностей. Її ціллю є забезпечення ремонту, технічного обстеження одиниць флоту компанії, а також зведення технологічної лінії з будівництва суден тоннажністю до 5 тис. тонн – для подальшого розвитку логістики компанії.

Саме тут, у Миколаєві, де існують, але не функціонують три великих суднобудівних заводи (колишні велетні радянської індустріальної економіки), компанія «НІБУЛОН» самотужки взялась за відродження українського суднобудування, створюючи власне підприємство. Всі ці заходи сприяють подальшому розвитку логістики компанії та здешевленню водних вантажоперевезень.

Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» продовжується будівництво вантажного флоту компанії. Першими замовленнями заводу стали буксири проекту POSS-115 «NIBULON-5» та «NIBULON-6», на будівництві яких були задіяні понад 250 людей робочих професій, прийнятих за останній час з інших суднобудівних підприємств м. Миколаєва. Урочистості з нагоди спуску та введення в експлуатації даних суден пройшли у 2014 році під головуванням Президента України Петра Порошенка.

На заводі розроблена та успішно реалізується виробнича програма зі 100% завантаженістю підприємства на найближчі п’ять років. У планах компанії будівництво на власній судновій верфі 12 несамохідних суден загальним дедвейтом 36 тис. тонн (проект NBL-91), 12 мілкосидячих буксирів загальною потужністю 14,4 тис. кінських сил (проект 121), 35 самохідних суден типу «Волго-Дон макс» загальним дедвейтом близько 200 тис. тонн.

Контактна інформація

Адреса: Каботажний узвіз, 2/1, Миколаїв, Україна

Секретар суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»

E-mail: secretar-ssz@nibulon.com.ua

т./факс: (0512) 67-57-54

Керівництво суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»:

Директор

Горбенко Дмитро Олександрович

тел.: (050) 394-73-02

Заступник директора з виробництва

Жмур Володимир Миколайович

тел.: (050) 493-06-89

Прочитали: [14167]

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН