Будівельна діяльність

У 2014-2015 рр. компанія «НІБУЛОН» продовжила реалізацію інвестиційного проекту з відродження судноплавства на річках Дніпро та Південний Буг.  

У 2015 році завершено виконання демонтажних робіт на перевантажувальному терміналі для перевалки зернових та олійних культур (м. Миколаїв)  під розширення потужностей по зберіганню зернових та олійних культур термінала на 58,0 тис тонн.

У 2014-2015 рр. компанія продовжила нарощувати виробничі потужності суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». Зокрема, виконано значний обсяг робіт щодо покращення побутових умов для працівників заводу та його благоустрою.

У 2014-2015 рр. виконано масштабні роботи по заміні самопливного обладнання на елеваторах ТОВ СП «НІБУЛОН». Обладнання для цього проекту було виготовлено на ССЗ «НІБУЛОН».

Оскільки ТОВ СП «НІБУЛОН» є соціально відповідальною компанією, у 2015 році виконано роботи по ремонту дорожнього покриття в м. Миколаєві, м. Новій Одесі (Миколаївська область), селах Денихівка (Київська область), Артемівка (Полтавська область), Козацьке (Херсонська область), на автотрасі Одрадо-Кам’янка, на дорогах державного значення в Чуднівському районі Житомирської області та Чигиринському районі Черкаської області. Тільки за перші 7 місяців 2015 року компанія витратила на ці цілі понад 2,3 млн грн. Всього було відремонтовано 9000 м2 дорожнього полотна.

3 липня 2016 року на території с.Бузьке Вознесенського району Миколаївської області введено в експлуатацію новий високотехнологічний перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» філії «Вознесенська», будівництво якого тривало лише 100 днів.

На початку серпня цього  року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та компанією «НІБУЛОН» щодо впровадження інвестиційного проекту з будівництва перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт» у м. Гола Пристань. У другій половині лютого на будівельному майданчику відбулася перша виробнича нарада, а 7 березня розпочалися загальнобудівельні роботи. Новозбудований термінал на Херсонщині буде введено в експлуатацію в І півріччі 2017 р. разом із аналогічним терміналом, що також повним ходом будується в с. Біленьке Запорізької області.

Окрім того, на Луганщині восени 2016 року завершено будівництво першої черги нового елеваторного комплексу з приймання та відвантаження зернових та олійних культур на залізничний та автомобільний транспорт філії «Сватівська».

Паралельно із розширенням мережі перевантажувальних терміналів компанія «НІБУЛОН» проводить глибоку реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві. Упродовж 2012-2016 рр. відбувався перший її етап, у результаті якого забезпечено європейський рівень умов праці (відремонтовано всі побутові приміщення, створено зону відпочинку, відкрито велопарковку); відремонтовано заводський сліп та набережну; оновлено кранове господарство (придбані нові крани та кран-балки) та налагоджено існуюче; оновлено технічний парк (придбано нові станки та зварювальні машини) та ін.

У 2017 році стартував другий етап реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». Так, у 2017 року введено в експлуатацію:

— склад металопрокату (з максимальними габаритами листа 2,5 х 12 м) з під’їзною залізничною колією. Загальна вага одночасного зберігання металопрокату — 10 000 тонн;

— автоматичну лінію очищення та ґрунтування металопрокату потужністю від 10 000 тонн на рік та площею понад 500 м2;

— цех металообробки з машинами плазмової та газової різки з ЧПУ з максимальними товщинами різу 75 та 300 мм, площею майже 2 100 м2. В цеху передбачено установку двох мостових кранів вантажопідйомністю 20 тонн кожний;

— гільйотинні ножиці, гідравлічні вальці, прес-ножиці, обладнання для згинання листів та профілю.

Наступний етап модернізації передбачає:

— будівництво цехів секційного складання для будування спеціальних замовлень площею понад 2 600 м2;

— підвищення потужності кранового господарства шляхом додаткової установки портального крану вантажопідйомністю 32 тонни та заміну портальних кранів на нові вантажопідйомністю до 35 тонн.

 

Прочитали: [14497]