Система страхового захисту

Відділ страхування створений з метою реалізації політики ризик-менеджменту в напрямку забезпечення страхового захисту матеріальних інтересів підприємства. Відділ займається внутрішнім і зовнішнім страхуванням. У рамках політики підприємства проводиться як обов`язкове страхування (страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування, страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, страхування відповідальності перевізників небезпечних вантажів, особисте страхування працівників пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин, страхування цивільної відповідальності на об’єктах підвищеної небезпеки), так і добровільне страхування (страхування нерухомого майна та обладнання, землі, товарів в обороті, автотранспорту та флоту, відповідальності). Обов`язковими видами страхування охоплено 100 % транспорту підприємства відповідно до вимог чинного законодавства. Процес страхування здійснюється централізовано, охоплюючи мережу філій.

З метою диверсифікації ризиків компанія розширює мережу страхових компаній, з якими співпрацює. Керування оптимізацією страхового портфеля на підприємстві здійснюється в напрямку розміщення ризиків тільки в тих страхових компаніях, які мають надійні показники стабільного і сталого розвитку.

ТОВ СП «НІБУЛОН» співпрацює з провідними українськими страховими компаніями, як-от: ПрАТ «СК «УНІКА», ПАТ «СК "Універсальна», ПрАТ «СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», АТ «СГ «ТАС» (приватне), ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», ПрАТ «СК «Євроінс Україна», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», АТ «СК «AXA Страхування», АТ «ПРОСТО-cтрахування», ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», ПрАТ «СК «Провідна».

Щорічно укладається близько 100 договорів з різних видів страхування. Вибір страхової компанії здійснюється на підставі проведеного тендеру, оголошення про проведення якого напряму розсилається учасникам тендеру засобами електронної пошти. Будь-яка страхова компанія може співпрацювати з ТОВ СП «НІБУЛОН» за умови, що запропоновані нею страхові тарифи будуть конкурентними.


Відділ страхування ТОВ СП «НІБУЛОН»

Тел.: (0512) 48 94 37

E-mail: bilyavsky@nibulon.com.ua, sukhomlynova@nibulon.com.ua

Прочитали: [23161]