Торгівля сільгосппродукцією

Компанія «НІБУЛОН» – лідер аграрного ринку не лише України, але й Чорноморського регіону. Наша компанія займає значну частку в українському експорті більшості зернових та олійних культур, на вирощуванні яких спеціалізується Україна.

Тож торгівля власною та закупленою сільгосппродукцією є стратегічним напрямом діяльності компанії «НІБУЛОН». У реалізації цього напряму діяльності компанії задіяна низка відділів та служб. Диференціація питань, що знаходяться як у веденні кожного відділу, так і в окремо взятих співробітників, чітка організація взаємодії між ними підвищують оперативність управління підприємством.

«НІБУЛОН» постійно розширює обсяги торгово-закупівельної діяльності та експорту. Однією з найважливіших складових цієї роботи є вдосконалення логістичної системи компанії «НІБУЛОН». Саме тому з 2009 року компанія реалізує унікальну для української економіки інвестиційну програму з розвитку і створення сучасної інфраструктури зернового ринку, будівництва вантажного флоту.

Уже понад 10 років поспіль «НІБУЛОН» займає провідні позиції на зерновому ринку України, здійснюючи поставки сільськогосподарської продукції в більш ніж 64 країни світу (від Японії до Мексики). Лідером серед країн-імпортерів традиційно залишається Єгипет, Іспанія, Індонезія та Саудівська Аравія. Варто відмітити, що в 2016/17 МР році частка Єгипту – основного споживача українського зерна – збільшилась на 3,7% порівняно з минулим маркетинговим роком.

Відкриття нових ринків збуту разом із посиленням позицій на вже існуючих дало змогу компанії розширити коло партнерів у країнах призначення. Розширення експортних горизонтів стало можливим, насамперед, завдяки наполегливому контролю за якістю продукції, а також високим стандартам виконання зовнішньоекономічних контрактів, зосереджених на врахуванні унікальних потреб окремих споживачів. Наприклад, «НІБУЛОН» успішно відвантажив українську кукурудзу до Йорданії, попит на яку до цього був майже відсутнім через ризики з якості та потужну конкуренцію з боку США, Аргентини та Бразилії. У результаті, місцеві компанії почали більше звертати увагу на українську кукурудзу, як гідну альтернативу заокеанському аналогу. Також компанії вдалося побудувати торговельні відносини з виробниками біоетанолу в країнах Європи та налагодити прямі поставки вітчизняної кукурудзи на заводи з виробництва «зеленого» палива.

Для довідки:

У 2009/10 маркетинговому році компанією було експортовано 4,8 млн тонн сільськогосподарської продукції – до 24 % від загальнонаціонального експорту.

У 2010/11 маркетинговому році компанія відвантажила на експорт майже 2,7 млн тонн сільськогосподарської продукції. Зниження кількісних показників відбулося у зв’язку з безпідставним втручанням правоохоронних та контролюючих державних органів у господарську діяльність компанії та запровадження експортних обмежень.

У 2011/12 маркетинговому році компанія відвантажила на експорт майже 3,6 млн тонн сільгосппродукції; у 2012/13 – майже 3,4 млн тонн.

2013/14 маркетинговий рік «НІБУЛОН» завершив із позначкою – понад 4,5 млн тонн, що вже котрий рік поспіль забезпечило абсолютне лідерство компанії в експорті зернових та олійних культур в Україні.

у 2015/16 МР досягла найкращого за останні шість років експортного показника – 4,67 млн тонн.

У 2016/17 МР група компаній «НІБУЛОН» досягла одного з кращих експортних показників. У рейтингу експортерів зерна з України група компаній «НІБУЛОН» впевнено посідає перше місце, експортувавши 4,65 млн тонн сільгосппродукції.

Міжнародні експерти країн-отримувачів зерна позиціонують «НІБУЛОН» як українську національну компанію, яка представляє Україну, адже «НІБУЛОН» відкрив світові ринки збуту української продукції. Практично завдяки компанії «НІБУЛОН» був відкритий ринок постачання кукурудзи в Єгипет та інші країни, ціна для сільгосптоваровиробників України виросла майже в кілька разів, а кукурудза стала однією з найбільш рентабельних культур в Україні.

Також наша компанія відкрила і постачає високоякісну продовольчу пшеницю до Єгипту, конкуруючи з уже традиційними постачальниками пшениці в цю країну, такими як США, Аргентина, європейські країни.

Не менш цікавим є і приклад відкриття компанією «НІБУЛОН» ринку збуту с.-г. продукції в Бангладеш. Особливістю цієї події є те, що вперше (!) за всі роки незалежності України наша компанія виграла державні тендери на поставку продовольчої пшениці. Важливим є і той факт, що до нашої компанії ніхто, навіть потужні транснаціональні компанії, не поставляв продукцію в цю країну.

Ми ставимо перед собою завдання максимально наблизити українського виробника сільськогосподарської продукції до її кінцевого споживача.

До уваги товаровиробників та постачальників сільськогосподарської продукції! З поточними цінами на сільгосппродукцію на кожному елеваторному комплексі або перевантажувальному терміналі компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Закупівельні ціни».


 

З питань реалізації сільгосппродукції звертайтеся до фахівців торгового відділу:

тел. (0512) 58 04 17.

Прочитали: [29841]