Виробництво ковбасних виробів

Вітчизняний ринок ковбасних виробів надзвичайно строкатий: і за сортами, і за ціною. В цьому плані найвибагливіший покупець знайде собі ковбасу на любий смак та за любою ціною. Але! Жодна ковбаса, представлена на ринку, на відміну від «нібулонівської», не є продуктом стовідсотково оригінальним.

Так, у 2009 році філія «Бистрик» ТОВ СП «НІБУЛОН» (Житомирська область) запустила власну лінію з виробництва ковбасних та м’ясних виробів. Натуральна, екологічно чиста продукція під власною торговельною маркою «Бистрицькі ковбаси» в переважній більшості виробляється за перевіреними часом традиційними рецептурами відповідно до ДСТУ 4435:2005, ДСТУ 4436:2005 та ДСТУ 4591:2006 на виробничих потужностях у с. Бистрик Ружинського району Житомирської області. Ковбасні та м’ясні вироби компанії «НІБУЛОН» виготовляються з натуральної сировини без використання сої, штучних ароматизаторів та синтетичних барвників.

Асортимент виробів надзвичайно різноманітний: це і напівкопечні ковбаси («Армавірська», «Полтавська», «Краківська», «Талліннська», «Одеська», «Українська»), і варено-копчені («Сервелат», «Нібулонівська особлива»), і варені («Докторська», «Любительська», «Молочна»), і сардельки-шпикачки, і молочні сосиски, і копчений шпик, і навіть сало «Селянське»!

Особливо варто відмітити цінову політику на продукцію. Зважаючи на абсолютно натуральний склад ковбас, гарантовану якість і смак, ціни (у відношенні ціни та якості) є максимально оптимальними та доступними для покупця.

У планах компанії розширення виробництва, розроблення рецептури нових сортів задля досягнення максимальної якості.

Прочитали: [32725]