Звернення генерального директора

Ласкаво просимо, пані та панове!

Ми раді вітати вас на офіційному сайті нашої компанії. Тут ви можете отримати найбільш оперативну і повну інформацію про діяльність і плани розвитку нашого підприємства.

Компанія «НІБУЛОН» сьогодні – це один з найбільших вітчизняних сільгосптоваровиробників, інвесторів і експортерів, один з лідерів вітчизняного аграрного ринку.

Будучи ровесницею незалежної України, на різних етапах становлення держави, наша компанія разом з усією країною стійко долала економічну стагнацію, інфляцію і безробіття, але кожного разу досягала успіху, зміцнюючи свої позиції як на національному, так і на світовому ринках.

За 24 роки своєї діяльності компанія «НІБУЛОН» інвестувала в економіку України понад 1,6 млрд доларів США.

На сьогоднішній день компанія розвинула свою структуру до 43 підрозділів у 12 регіонах України та ефективно обробляє 82,5 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення.

У сільськогосподарському виробництві компанія «НІБУЛОН» демонструє високі показники обсягів і якості врожаю, а всі підрозділи компанії займають лідируючі позиції у своїх регіонах. Принцип роботи підприємства – модернізація і наслідування основних тенденцій світового ринку, системність і послідовність ведення сільського господарства.

Уже котрий рік поспіль «НІБУЛОН» займає лідируючі позиції в експорті зернових та олійних культур в Україні. Зокрема, 2014/15 маркетинговий рік (МР) група компаній «НІБУЛОН» завершила із позначкою у понад 4,2 млн тонн, що вже котрий рік поспіль забезпечило абсолютне лідерство компанії в експорті зернових та олійних культур в Україні.

Справжньою архітектурною перлиною України і гордістю громади м. Миколаєва є морський перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» для перевалки зернових та олійних культур. Цей потужний сучасний європейський комплекс унікальний не тільки для України, але й для Європи. На перевантажувальному терміналі функціонує найсучасніший в Україні триповерховий лабораторно-адміністративний корпус, оснащений (за найвищими світовими стандартами) лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном та продуктами його переробки. Аналогів такої лабораторії немає не лише в Україні, а й за її межами. Спеціалісти лабораторії компанії мають змогу визначати: показники зерна пшениці і хлібобулочних виробів, показники якості ґрунтів, повітря та води (підземної, стічної, питної); наявність ГМО, наявність важких металів у продуктах харчування; а також рівень шуму та радіації, рівень вихлопних газів автотранспорту і т.п. У 2012 році виробничо-технологічна лабораторія перевантажувального термінала отримала атестат про акредитацію відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005) «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», виданого Національним агентством з акредитації України.

Загальна ж кількість елеваторних комплексів, перевантажувальних терміналів і виробничих філій компанії зростає з кожним роком, адже головний принцип діяльності «НІБУЛОНа» – не зупинятися на досягнутому, а розвиватися і вдосконалюватися.

Саме тому в складні для світової економіки роки фінансової кризи, дотримуючись вищезгаданого принципу, компанія почала реалізацію масштабного інвестиційного проекту з розвитку інфраструктури зернового ринку шляхом будівництва нових елеваторних ємностей вздовж Дніпра і Південного Бугу, а також створення власного вантажного флоту для транспортування зерна. За такий короткий термін компанії вдалося втілити в життя те, що для багатьох скептиків здавалося фантастикою: українські річки почали працювати!

У рамках інвестиційного проекту з використанням новітніх технологій і передового досвіду «НІБУЛОН» збудував на берегах Дніпра та Південного Бугу 13 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів, довівши загальний обсяг власних елеваторних ємностей до 1,7 млн тонн одночасного зберігання. «НІБУЛОН» контролює весь ланцюжок поставки сільгосппродукції від виробника до кінцевого споживача по всьому світу.

Власний водний флот компанії «НІБУЛОН» налічує 30 несамохідних суден загальною водотоннажністю 138 580 тонн; 6 збудованих буксирів проекту POSS-115, 3 буксира - проекту 121, та 3 придбані буксири (загальною потужністю 11 280 кВт); сучасний земснаряд виробництва Фінляндії «WatermasterClassic IV»; унікальний плавучий кран «Святий Миколай» (найбільш продуктивний в Україні), сучасна навантажувальна машина Terex Fuchs MHL 385 D

Саме тут, у Миколаєві, де існують, але не функціонують три великі суднобудівні заводи, колишні велетні радянської індустріальної економіки, компанія «НІБУЛОН» самотужки взялась за відродження українського суднобудівництва, створюючи власне підприємство. Зважаючи на те, що на сьогоднішній день дана галузь в Україні перебуває в глибокому занепаді, ми змушені були прийняти рішення про придбання у власність ТОВ СП «НІБУЛОН» суднобудівного підприємства – Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». Після проведення глибокої реконструкції даного підприємства в подальшому ми зможемо випустити серію суден, що задовольнить потреби щодо реалізації нашого інвестиційного проекту і розширить обсяги, строки та географію впливу компанії на річкові перевезення. На цьому ж заводі в найближчому майбутньому ми також плануємо повернутися до будівництва швидкісних пасажирських суден, які будуть борознити як Дніпро, так і інші річки України.

2015 рік ознаменувався цілою низкою знакових подій для компанії та України в цілому. Зокрема, у жовтні за участі Президента України Петра Порошенка нами була започаткована комплексна інвестиційна програма з відродження Південного Бугу як головної транспортної артерії Миколаївщини: відправлено перший вантажний рейс компанії по річці Південний Буг, дано старт днопоглиблювальним роботам на річці та будівництву високотехнологічного перевантажувального термінала в с. Бузьке Вознесенcького району Миколаївської області, введена в експлуатацію чергова одиниця вантажного флоту компанії.

Для проведення планового оновлення машинно-тракторного парку компанією в поточному сезоні інвестовано близько 5,5 млн $. Зокрема, придбано 10 зернозбиральних комбайнів (John Deer та Case) з комплектами хедерів для збирання основних культур, 8 тракторів (Fendt) потужністю понад 350 к.с., сівалки суцільної сівби, імпортне ґрунтообробне знаряддя та три бункери-накопичувачі.

Сьогодні діяльність компанії «НІБУЛОН» є прикладом не тільки успішного ведення бізнесу, а й соціальної відповідальності. Компанії небайдужі проблеми громадськості. Приходячи в новий регіон, ми намагаємося підняти економіку, покращити рівень життя кожного і всієї громади в цілому.

Ще один секрет успіху нашої компанії – відкрита і прозора ринкова політика. Підтвердження цьому: можливість для кожного відвідувача нашого сайту ознайомитися з поточними цінами на сільгосппродукцію по кожному елеваторному комплексу компанії. Ми намагаємося бути ближче до кожного сільгосптоваровиробника по всій Україні. Така чесність і готовність до співпраці робить нас привабливими для багатьох українських аграріїв, які сьогодні обрали і вибирають співпрацю з «НІБУЛОНом».

Сподіваюся, що кожен, відвідавши нашу інтернет-сторінку, знайде тут цікаву і необхідну для себе інформацію. Ми цінуємо кожного нашого ділового партнера і вдячні за плідну співпрацю з нашою компанією! 

З повагою
Герой України,
генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»
 
Олексій Вадатурський
Прочитали: [60692]