Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 25.04.2012

11 квітня 2012 року урочисто стартувало будівництво першого на Київщині річкового перевантажувального термінала компанії – філії «Переяславська» в с. Чирське (Переяслав-Хмельницький район). Таким чином, ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочало другий етап реалізації інвестиційного проекту в регіоні.
 
Нагадаємо, що це не перше підприємство компанії на Київщині. 1 грудня 2011 року відбулось урочисте введення в експлуатацію елеваторного комплексу філії «Денихівська» (с. Денихівка).
 
Сучасний перевантажувальний термінал у с. Чирське розміщуватиметься на земельній ділянці площею понад 5 га. Об’єм зберігання зерна становитиме 75,6 тис. тонн, потужність сушарок – 3 тис. тонн на добу. Колектив філії складатиме 100 працівників.
 
Головна ознака майбутнього підприємства – це те, що термінал стане північними воротами флоту компанії. Саме звідси зернова продукція буде транспортуватись по Дніпру до перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві.
 
Тож наразі будівництво термінала активно триває. Щотижня на об’єкті відбуваються оперативні наради, за результатами яких складаються та корегуються графіки робіт, аналізується будівельний прогрес, вирішуються нагальні питання.
 
Чергова оперативна нарада на будівельному майданчику відбулася 25 квітня 2012 року. Участь у ній взяли заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва Бєсєдіна С.В. та фахівці компанії, а також керівники підрядних організацій. Останніх, до речі, вже задіяно на об’єкті 18, а це понад 280 чоловік та 20 одиниць складної техніки!
 
Оглянувши майданчик, проаналізувавши роботи на кожній ділянці, результати роботи за останній тиждень та загальні темпи будівництва були оголошені й колективно обговорені.
 
Тож, наразі основні графіки виконання будівельних робіт на найближчий тиждень наступні.
 
До 28 квітня 2012 р.:
– ТОВ «Гідротехнології»завершить забивання шпунта на причалі та виконає монтаж шести анкерних тяж;
 
До 30 квітня 2012 р.:
– ПП «Щербина» виконає первинний монтаж опалення, водопроводу та каналізації в адміністративно-лабораторному корпусі;
 
До 1 травня 2012 р.:
– ТОВ «Олл-Інжинрінг» завершить кладку стін та металоконструкцій у ваговій;
– ТОВ «НСУ №28» завершить штукатурні роботи в насосній підстанції, оздоблення зовнішніх туалетів; завершить влаштування пожежного резервуара та випробує його;
 
До 3 травня 2012 р.:
– ПП «Трансвіт» виконає первинний монтаж внутрішніх електричних мереж у адміністративно-лабораторному корпусі;
– ПП «Кристал 2007» завершить кладку стін з перекриттями у робочих майстернях з пожежним постом;
– ПП «Стиль Тепло Комфорт» змонтує водопровід (від свердловини до автомобілерозвантажувача).
 
Окрім того, фахівцями компанії «НІБУЛОН» розпочинаються роботи щодо влаштування бетонних доріг та виконання оздоблювальних робіт у робочій підстанції.
 
Всім партнерам, які бажають взяти участь у тендерах! Прохання звертатися у відділ капітального будівництва, начальник – Волкова Галина Володимирівна, тел. (0512) 48-94-16. Інформація про тендери – на сайті компанії в розділі http://www.nibulon.com/r/tender.php.

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН