Нібулонівські суднобудівники готуються до спуску першого 100-метрового судна на заводі

20 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
На нібулонівській верфі водночас із завершенням першого етапу модернізації заводського сліпу, триває будівництво п’яти замовлень та активна підготовка до спуску першого в історії підприємства 100-метрового судна.
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Будівництво суден проекту В5000
Гумове ущільнення для кришок люкового закриття несамохідних суден проекту В5000
Встановлення сигнальних вогнів на щоглі несамохідного судна В5000
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Машинне відділення П-38
Вироби механо-слюсарної дільниці – приварне насичення цистерн та кришок люкового закриття
Приварне палубне обладнання для новозбудованих суден

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

На сьогодні вже завершено проведення основної частини швартовних випробувань обладнання і систем судна, ведеться установка м’яких поверхонь, промивання та знезараження систем питної води і води для миття в житловому комплексі. Палуби і зовнішні частини судна готуються до фінального фарбування. Після закінчення зазначених робіт та проведення випробування судна спільно з краном-маніпулятором, воно буде передано замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

На стапельній ділянці завершуються підготовчі роботи до спуску судна: випробування приміщень форпіка і ланцюгових ящиків. Зовнішня обшивка судна вже пофарбована, тож наразі  заводчани наносять маркування ватерлінії і найменування судна, заводять швартовні канати. Тим часом на передстапельному майданчику триває виготовлення кришок люкових закриттів. 23 лютого судно буде спущено на воду для виконання добудівних робіт і проведення випробувань.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Добігає кінця виготовлення секцій носової частини судна в складально-секційному цеху і на передстапельному майданчику. Готуються до здачі на конструктивність і випробувань сформовані приміщення кормової частини корпусу судна.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, а у складально-секційному цеху ведеться виготовлення вузлів і корпусних секцій. Тим часом на стапельному майданчику формуються корпуси одразу двох буксирів. Також здійснюється виготовлення електрослюсарного насичення та виробів приварного насичення цистерн на дільниці механо-слюсарних частин. Спеціалісти  монтажно-трубопровідної дільниці приступили до виготовлення труб для насичення цистерн.

На склад суднового обладнання вже надійшло перше устаткування, зокрема аварійні та допоміжні дизель-генератори провідної шведської компанії Volvo Penta.

Окрім вищезазначених замовлень, суднобудівним заводом «НІБУЛОН» у 2018 році планується будівництво чотирьох буксирів проекту POSS-115, два з яких будуть введені в експлуатацію у серпні та вересні, та плавучого крану проекту П-140. Усього на воду цього року буде спущено шість суден.

 

Прочитали: [1500]
Останні новини
21 червня 2019
Святкове відкриття підприємства, на яке будуть запрошені також усі учасники будівельного процесу, заплановано на початок липня.
21 червня 2019
На жаль, для працівників редакції НікВєсті вже стало звичкою подавати або неправдиву чи фейкову, або однобоку та недостатньо опрацьовану і досліджену інформацію про компанію «НІБУЛОН» і її власників.
Вгору