Реалізація суднобудівної програми разом із іноземними фахівцями

7 серпня 2018
Джерело: Прес-центр
На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» триває будівництво одразу чотирьох буксирів двох проектів Т3500 та POSS-115, а також першого в історії суднобудівного підприємства 140-метрового перевантажувача.
Прокладання кабелю на другому буксирі проекту Т3500
Будівництво першого буксира проекту POSS-115
Перший буксир проекту POSS-115 та днищеві секції судна П-140
Секції другого буксира POSS-115
Секції другого буксира POSS-115
Палубне обладнання буксирів POSS-115
Самохідний перевантажувач проекту П-140
Роботи у збірно-секційному цеху
Роботи у збірно-секційному цеху
Роботи у збірно-секційному цеху
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки

Перший буксир проекту Т3500 (зам. 10010)

На судні завершено випробування дизель-генераторів. Наразі випробовуються суднові системи і механізми буксира, на ходовому містку ведеться підключення пультів судноводіння.  Зазначимо, що налагодження механізмів виконується під наглядом іноземних інженерів – представників постачальників обладнання, а саме MTU (Німеччина), Rolls-Royce (Фінляндія), Volvo-Penta (Швеція) тощо.  Паралельно з цим у житлових приміщеннях тривають оздоблювальні роботи.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

Суднобудівники компанії здійснюють центрування і монтаж пропульсивного комплексу, встановлення механізмів машинного відділення. Триває виготовлення та монтаж труб суднових систем, розпочато прокладання кабелю на судні. На столярній дільниці триває виготовлення меблів для судна.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

Усі секції для судна вже готові, тож на стапельному майданчику добігають кінця роботи з формування міцного корпусу лінійного буксира, після чого він буде переміщений на передспускову позицію та готуватиметься до спуску. Наразі триває здача приміщень судна на непроникність і конструктивність, а також підготовка до фарбувальних робіт.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

На суднобудівному заводі продовжується виготовлення секцій міцного корпусу судна. Після того, як перший буксир цього проекту буде переміщено на передспускову позицію, розпочнеться формування міцного другого судна. 

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

Триває  виготовлення днищевих секцій 140-метрового судна, а також порізка та гнуття металу для виготовлення решти секцій замовлення.

Зазначимо, що буксири проекту Т3500 призначені для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування до причалів терміналів компанії,  проведення караванів несамохідних суден (2-4 од.) по БДЛК та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря. Буксири проекту POSS-115  забезпечать своєчасне відвантаження з  перевантажувальних терміналів ТОВ СП «НІБУЛОН», мережа яких в наступному році поповниться ще двома підприємствами в Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Прочитали: [1052]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору