Рекорди 2018: зводячи унікальний флот, суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу

10 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Сьогодні «НІБУЛОН» – не лише лідер українського суднобудування, а й один з основних споживачів українського суднобудівного металу.
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу
Суднобудівники збільшують обсяги з обробки металу

Сьогодні, вперше в історії України, аграрна компанія займається відродженням вітчизняного судноплавства і суднобудування, даючи поштовх і іншим галузям економіки країни: промисловості, будівництву, металургії тощо.

Сьогодні «НІБУЛОН» – не лише лідер українського суднобудування, а й один з основних споживачів українського суднобудівного металу. Реалізація нашої суднобудівної програми позитивно впливає на зростання рівня споживання сертифікованого вітчизняного суднобудівного металу і роботу Регістру судноплавства України в цьому питанні.

Інвестиційна програма компанії «НІБУЛОН» – це рушійна сила розвитку економіки України. І рекордні показники, досягнуті нами у 2018 році, стали тому підтвердженням.

Щороку суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» збільшує обсяги обробки металу. У 2018 році тут було перероблено рекордні 6,4 тис. тонн суднобудівного металу. Це найбільший показник з початку роботи підприємства. У компанії з гордістю звітують: усього за п’ять років на заводі було оброблено більше 22 тис. тонн продукції українських металургійних підприємств.

Така активна реалізація суднобудівної програми компанії є позитивним сигналом для українських металургів. Флот компанії, який у  найближчі роки складатиме 100 суден, будується з українського металу, щоб ходити під українським прапором українськими водними шляхами. До речі, минулого року «НІБУЛОН» взявся і за організацію транспортування річкою української металопродукції, збільшуючи тим самим номенклатуру власних вантажів.

Усе це було б неможливим, якби не проведення великомасштабної реконструкції нібулонівського суднобудівного підприємства, що дозволило заводу не лише значно збільшити об’єми обробки металу, а й вийти на практично самостійний цикл його обробки (із залученням сторонніх організацій галузі винятково для специфічних робіт). На сьогодні аналогів таким виробничим потужностям в Україні немає. Ідеться і про введення в експлуатацію цеху металообробки з надсучасним обладнанням від провідних виробників світу, і збірно-секційного цеху, який один лише здатний виготовляти близько 4000 т металоконструкцій на рік, і реконструкцію сліпу до 140 метрів, завдяки чому стало можливим будувати та обслуговувати повнокомплектні 140-метрові судна. У листопаді 2018 р. кранове господарство суднобудівного заводу «НІБУЛОН» поповнилося новим більш потужним краном німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH. Електрогідравлічний поворотний портальний кран LPS180 вантажопідйомністю до 42 т стане невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом заводу і стапельним майданчиком і безумовно виведе його на новий рівень.

Робота суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» – ледь не єдиного в нашій країні підприємства, яке спеціалізується на побудові сучасних повнокомплектних суден, – набирає обертів із року в рік. Тут народжується найсучасніший флот в Україні. Сьогодні зі стапелів суднобудівно-судноремонтного заводу майже щомісяця на воду спускається нове судно.

Тільки минулого року на воду було спущено 8 суден, кожне з яких так само стало унікальним рекордом компанії. 3 березня 2018 р. з реконструйованого сліпу заводу «НІБУЛОН» на воду спущено перше 100-метрове судно – несамохідне судно проекту В5000. Цей спуск ознаменував новий етап у житті нібулонівської верфі: на заводі завершився черговий етап реконструкції підприємства, а саме перебудова заводського сліпу, що передбачала будівництво двох додаткових підйомно-спускових та відкатних доріжок, що дозволяє будувати та обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 100 м.

А у травні 2018 року світ побачив перший багатоцільовий морський буксир проекту Т3500, що є одним з найсучасніших проектів, збудованих на суднобудівному заводі «НІБУЛОН». Буксири Т3500 – перші судна такого класу і призначення, спущені в Україні за останні 13 років! У вересні 2018 року до дня народження рідного міста, яке відзначило своє 229-річчя, компанія «НІБУЛОН» не лишилася осторонь подарунків та подарувала миколаївцям дивовижне водяне шоу буксира проекту Т3500. Водяне шоу компанії зібрало величезну кількість позитивних відгуків і овацій.

Сьогодні флот компанії вже складає 71 судно і зупинятися на досягнутому суднобудівники не збираються. У цьому році ми збудуємо ще вісім. Наша мета – збудувати флот, що транспортуватиме 4 млн тонн зерна річками на рік. У найближчі дні в експлуатацію буде введено вантажовідвізні самохідні шаланди. Зараз на суднобудівному заводі триває будівництво першого 140-метрового судна компанії  – самохідного перевантажувача проекту П-140 з двома крановими частинами вантажомісткістю 10 000 т та продуктивністю 18 000 т/добу. До початку навігації в експлуатацію буде введено чотири буксири проекту POSS-115. Таким чином, «НІБУЛОНівський» флот поповнюється згідно з виробничою програмою компанії і до кінця 2019 року складатиме вже 80 суден.

Про інші нові рекорди компанії, здобуті у 2018 році, читайте у наших наступних новинах.

Прочитали: [955]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору