Сім суднобудівних замовлень одночасно

8 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Як раніше зазначалося, суднобудівний завод «НІБУЛОН» розпочав будівництво трьох нових замовлень: двох буксирів проекту POSS-115 та перевантажувача проекту П-140 з двома крановими частинами вантажомісткістю 10 000 т, довжина якого 140 метрів. Тож наразі на нібулонівській верфі будуються водночас сім суден.
Добудівні роботи на першому несамохідному судні проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Роботи в цеху металообробки
Роботи в цеху металообробки
Роботи в збірно-секційному цеху
Роботи в збірно-секційному цеху

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

Наразі  завершується налагодження системи кінематики відкриття і закриття трюмів, проводиться випробування на водонепроникність кришок люкового закриття. Паралельно з цим суднобудівники компанії закінчують остаточне фарбування відсіків та нанесення ватерлінії і логотипів. Отже, невдовзі перше 100-метрове судноз двома трюмами вантажомісткістю 5000 т та з покращеними експлуатаційними якостямибуде введено в експлуатацію і передано замовнику. 

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Триває установка насичення форпіка та завершуються випробування, очищення і фарбування сухих відсіків. Розпочато фарбування зовнішньої обшивки, а також нанесення марок занурення судна і його найменування. Незабаром судно буде спущено на воду для виконання добудівних робіт.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

На першому буксирі встановлена ​​ходова рубка, кожухи димових труб і носовий фальшборт. Тож тепер на стапельному майданчику проходить зварювання носової секції, надбудови і фальшборту, а в кормовій частині триває збирання корпусних конструкцій, що обрамляють гвинто-рульові колонки фірми Rolls-Royce.

У машинному відділенні паралельно з монтажем  труб баластної і осушувальної систем розпочато випробування кінгстонного  і льодового ящиків, що призначені для прийому забортної води, яка використовується для охолодження механізмів судна в літній та зимовий період. Готується до встановлення на судно щогла.

Разом із цим, на стапельному майданчику триває формування корпусу другого буксира проекту, а також виготовлення корпусних секцій носової частини корпусу і навігаційної рубки.

Перший та другий  буксири проекту POSS-115 (зам. 10028, 10029)

Триває порізка та гнуття  металу для виготовлення корпусів перших двох із чотирьох запланованих буксирів цього проекту. У збірно-секційному цеху і на передцеховому майданчику ведеться виготовлення перших секцій замовлень.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

У цеху металообробки ведуться роботи з порізки деталей та гнуття металу для виготовлення корпусу судна. Тим часом у збірно-секційному цеху розпочато формування першої секції замовлення.

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві, – мало не єдине в Україні підприємство, що будує сьогодні повнокомплектні судна. Практично кожного місяця із заводського сліпу на воду спускається нове судно. Зокрема саме в день відкриття виставки, що проходитиме 23-25 травня, на воду буде спущено перший буксир проекту Т3500. Він призначений для проведення суден закордонного плавання по БДЛК, їх швартування до причалів терміналів компанії, транспортування караванів несамохідних суден (2-4 од.) по БДЛК та проведення караванів по каналах у період льодового стану в районах плавання р. Дніпро та Чорного моря.

Прочитали: [1466]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору