Третій буксир проекту POSS-115 на воді

28 січня 2019
Джерело: Прес-центр
Днями на ССЗ «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду вже третього із чотирьох запланованих виробничою програмою лінійних буксирів проекту POSS-115, основним призначенням яких є проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК.
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді
Третій буксир проекту POSS-115 на воді

Спуск на воду буксира «NIBULON-10» проходив у робочому режимі, однак як завжди із дотриманням усіх традицій. Так, зв’язку пляшок шампанського на вдачу об борт судна розбила хрещена матір – кранівниця Марина Пелих, яка працює на всіх видах портальних, мостових і козлових кранів, а також пройшла навчання з управління новим потужним електрогідравлічним поворотним портальним краном LPS180 (Німеччина).

Нагадаємо, що буксири проекту POSS-115 мають довжину  37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, потужність 1320 кВТ та швидкість в 11 вузлів. Вони обладнані новітнім обладнанням провідних виробників світу: головні двигуни Mitsubishi (Японія), допоміжні та аварійний дизель-генератори Volvo-Penta (Швеція), гвинто-рульові колонки Rolls-Royce (Фінляндія), водогрійний котел Viessmann (Німеччина), палубне обладнання DMT (Румунія) та ін. Суднобудівною програмою заводу на 2018-2019 рр. заплановано спуск чотирьох таких буксирів, останній з яких буде спущено на воду вже наступного місяця.

Наразі на стапельному майданчику підприємства компанії «НІБУЛОН» у розпалі укрупнення днищевої частини корпусу найдовшого в історії суднобудівного заводу судна – 140-метрового самохідного перевантажувача з двома крановими частинами  і сховищем для зберігання на 10 тис. тонн (пр. П-140). Вже цього року судно буде спущено на воду, таким чином флот судноплавної компанії вже налічуватиме два самохідних унікальних і потужних крана. Так, у липні 2013 р. було збудовано кран «Святий Миколай», який наразі працює на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту і щорічно доводить свою ефективність, здійснюючи суттєвий внесок в експортний успіх компанії, що дозволяє утримувати лідируючі позиції на зерновому ринку.

Прочитали: [1132]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору