Будівництво перевантажувального термінала » Філія "Тернівська"
14 травня 2019
Наприкінці минулого тижня в с. Тернівка Вільнянського району, де, незважаючи на проливні останнім часом дощі, триває будівництво вже третього на Запоріжжі термінала компанії з перевантаження зернових та олійних культур, відбулася чергова виробнича нарада під головуванням генерального директора Олексія Вадатурського.
Прочитали: [696]
2 травня 2019
Незважаючи на святкові дні, робота на будівельному майданчику в с. Тернівка Вільнянського району не припиняється ні на мить, адже запланована дата закінчення будівництва все ближче.
Прочитали: [814]
15 квітня 2019
Хочу підкреслити, що будівництво термінала було б неможливе без підтримки облдержадміністрації та всіх тих позитивних змін, які відбулися в Україні останнім часом.
Прочитали: [827]
3 квітня 2019
«Кількість підрядних організацій на будівельному майданчику продовжує зростати», – про це під час останньої оперативної наради з питань будівництва перевантажувального термінала в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області повідомив заступник генерального директора з будівництва Сергій Беседін.
Прочитали: [1114]
18 березня 2019
Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.
Прочитали: [734]
9 березня 2019
У с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області розпочато активну фазу будівництва перевантажувального термінала, урочистий старт чого було дано за допомогою прямого телевізійного включення з будівельного майданчика в ході ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та кооперації «InCo Forum 2018» 12 жовтня 2018 року.
Прочитали: [903]
27 лютого 2019
Пряме включення з будівельного майданчика у с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області під час виступу Олексія Вадатурського в рамках засідання Ради регіонального розвитку.
Прочитали: [1127]
27 лютого 2019
27 лютого в Запоріжжі відбудеться засідання Ради регіонального розвитку, де буде представлено реалізацію інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН», у рамках якої сьогодні у с. Тернівка Вільнянського району будується новий потужний перевантажувальний термінал.
Прочитали: [666]
11 жовтня 2018
Черговий інвестиційний проект «НІБУЛОНа» на Запоріжжі — це додатковий прибуток для місцевих аграріїв, значні стабільні надходження до районного та обласного бюджетів, нові робочі місця та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни.
Прочитали: [1361]
Вгору