25-річчю компанії «НІБУЛОН» присвячується (ВІДЕО)

29 грудня 2016
Джерело: Прес-центр
Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому.

Історія річкового судноплавства нашої компанії розпочалася у 2009 році. Саме тоді ми почали створювати свій сучасний вантажний флот та відроджувати українські судноплавні шляхи.

 У 2012 році в структурі компанії з’явився новий підрозділ – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», а «НІБУЛОНівські» суднобудівники встановили свій перший виробничий рекорд ще під час виконання першого замовлення заводу, збудувавши самохідне судно всього за 35 тижнів, у той час як аналогічне замовлення на заводі з багаторічною історією виконувалося понад 70 тижнів.

Сьогодні «НІБУЛОН»  – це перше аграрне українське підприємство, яке успішно займається суднобудуванням на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві, що сьогодні дав роботу понад 600 суднобудівникам, а в черзі на працевлаштування стоять 9000 громадян.

Кількість працівників судноплавної компанії перевищила вже 350 осіб, а найсучасніший український флот налічує 55 одиниць та є другим в Україні за кількісними показниками.

Щорічний об’єм річкових вантажних перевезень компанії сягає 2 млн тонн.

Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому. Так, завдяки низці комплексних заходів: будівництву перевантажувального термінала, серії несамохідних суден, спроектованих спеціально для роботи на річці Південний Буг, і проведеним там (за власний кошт і без підтримки держави) днопоглиблювальним роботам – ми вперше за чверть сторіччя відновили вантажне судноплавство на цій річці!

Уже восени цього року жителів України знову сколихнула приємна новина: «НІБУЛОНівський» флот поповнився пасажирськими суднами, і компанія планує відродити внутрішні річкові пасажирські перевезення. 

Тисніть на зображення для перегляду відео.

Прочитали: [3186]
Останні новини
15 червня 2018
З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.
14 червня 2018
14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.
Вгору