25-річчю компанії «НІБУЛОН» присвячується (ВІДЕО)

29 грудня 2016
Джерело: Прес-центр
Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому.

Історія річкового судноплавства нашої компанії розпочалася у 2009 році. Саме тоді ми почали створювати свій сучасний вантажний флот та відроджувати українські судноплавні шляхи.

 У 2012 році в структурі компанії з’явився новий підрозділ – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», а «НІБУЛОНівські» суднобудівники встановили свій перший виробничий рекорд ще під час виконання першого замовлення заводу, збудувавши самохідне судно всього за 35 тижнів, у той час як аналогічне замовлення на заводі з багаторічною історією виконувалося понад 70 тижнів.

Сьогодні «НІБУЛОН»  – це перше аграрне українське підприємство, яке успішно займається суднобудуванням на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві, що сьогодні дав роботу понад 600 суднобудівникам, а в черзі на працевлаштування стоять 9000 громадян.

Кількість працівників судноплавної компанії перевищила вже 350 осіб, а найсучасніший український флот налічує 55 одиниць та є другим в Україні за кількісними показниками.

Щорічний об’єм річкових вантажних перевезень компанії сягає 2 млн тонн.

Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому. Так, завдяки низці комплексних заходів: будівництву перевантажувального термінала, серії несамохідних суден, спроектованих спеціально для роботи на річці Південний Буг, і проведеним там (за власний кошт і без підтримки держави) днопоглиблювальним роботам – ми вперше за чверть сторіччя відновили вантажне судноплавство на цій річці!

Уже восени цього року жителів України знову сколихнула приємна новина: «НІБУЛОНівський» флот поповнився пасажирськими суднами, і компанія планує відродити внутрішні річкові пасажирські перевезення. 

Тисніть на зображення для перегляду відео.

Прочитали: [2407]
Останні новини
24 квітня 2017
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а також сьомого несамохідного судна проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.
20 квітня 2017
Напередодні Великодня на будівельному майданчику філії «Голопристанська», що стане вже другим річковим підприємством ТОВ СП «НІБУЛОН» на Херсонщині, відбулася чергова виробнича нарада під головуванням генерального директора компанії О. Вадатурського.
Вгору