Аграрна компанія «НІБУЛОН» визнана одним з лідерів морської галузі країни

26 березня 2015 року в місті Одесі було відзначено переможців восьмого Національного морського рейтингу України. Організаторами заходу традиційно виступили журнал «Порти України» та інформаційно-аналітичний центр «BlackSeaTrans».

Підсумки роботи компаній морської галузі цього разу визначали 77 експертів. Головним досягненням на водному транспорті України у 2014 році було названо стабільну роботу портів, незважаючи на труднощі кризового часу. Всього було визначено 49 лауреатів у 20 номінаціях. Серед них компанії, що у непростий для країни рік змогли показати високі обсяги перевалки та вантажообігу, розвивати водну логістику, будувати нові причали, відроджувати суднобудування.

Серед переможців рейтингу, вже традиційно, компанія «НІБУЛОН» – аграрне підприємство, що котрий рік поспіль визнається одним з лідерів морської галузі країни.

Цього року «НІБУЛОН» став лауреатом у номінаціях «Золотий причал 2014» та «Відновлення флоту 2014». Почесні відзнаки отримав особисто присутній на заході заступник генерального директора компанії з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрій Волік.

Як і зазначали експерти рейтингу, 2014 рік став показовим для багатьох компаній галузі. «НІБУЛОН», всупереч перешкодам, продемонстрував відданість справі відродження вітчизняного суднобудування та річкового судноплавства. Наприкінці 2014 року компанія завершила будівництво вантажного причалу перевантажувального термінала компанії у Запорізькій області (с. Біленьке). Збудована причальна споруда, довжиною 105 м та шириною 18 м, дозволяє завантажувати несамохідне судно компанії (довжиною 90 м) при підході із буксиром проекту POSS-115.

Сьогодні на власному суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», що знаходиться у м. Миколаєві, триває будівництво несамохідних суден проекту NBL-91, що почнуть поповнювати флотську сім’ю компанії у липні 2015 року. А вже у квітні нібулонівські суднобудівники передадуть до складу судноплавної компанії збудовані на заводі буксири проекту 121, в урочистій церемоній закладки яких взяв участь Президент України Петро Порошенко.

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН