Американські аграрії відвідали ТОВ СП «НІБУЛОН»

19 липня 2012
Джерело: Прес-центр
Сучасний вигляд підрозділів «НІБУЛОНа» є візитною карткою не лише самого підприємства, а й тих регіонів, де вони розташовані.
Сучасний вигляд підрозділів «НІБУЛОНа» є візитною карткою не лише самого підприємства, а й тих регіонів, де вони розташовані.     
    
Не став виключенням і перевантажувальний термінал філії «Кременчуцька» ТОВ СП «НІБУЛОН», що є справжньою окрасою міста і об’єктом екскурсій кременчужан та гостей.    
 
Тому не дивно, що при організації візиту аграріїв із США до м. Кременчук Полтавської області  виконавчий комітет Кременчуцької міської ради звернувся саме до ТОВ СП «НІБУЛОН» з проханням організувати ознайомчу екскурсію на підприємстві.
 
До складу делегації входило 26 аграріїв штату Міссурі, в тому числі і представники компаній-власнииків перевантажувальних терміналів, що розташовані на берегах річки Міссісіпі. В процесі екскурсії вони отримали можливість на власні очі побачити повний технологічний процес обробки сільськогосподарської продукції на підприємстві, та процес навантаження несамохідних суден.

Відвідувачі були приємно вражені виробничими потужностями та рівнем технологічного оснащення підприємства, який, на їхню думку, може скласти гідну конкуренцію американським підприємствам

Прочитали: [1786]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору