Будівельна перемога компанії «НІБУЛОН»

8 лютого 2012
Джерело: Прес-центр
Керівництво та колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» щиро вітають заступника генерального директора з будівництва Сергія Васильовича Беседіна із заслуженою перемогою в номінації «Будівництво» загальноміської програми «Людина року 2011»!

 Керівництво та колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» щиро  вітають заступника генерального директора з будівництва Сергія Васильовича Беседіна із заслуженою перемогою в номінації «Будівництво» загальноміської програми «Людина року 2011»!

 
Сьогодні, 8 лютого, в редакції газети "Вечірній Миколаїв" оргкомітет загальноміської програми "Людина року-2011" оголосив результати експертного опитування і тим самим розкрив інтригу, хто за підсумками минулого року був удостоєний звання "Городянин року" у 11 номінаціях.
 
Так, перемогу у номінації «Будівництво» отримав головний будівничий компанії «НІБУЛОН» - Сергій Васильович Беседін.
 
За словами організаторів, особливістю цього року стало те, що крім двох турів опитування експертів, у ролі яких виступають і журналісти, і провідні фахівці галузей, і представники громадських організацій, і депутати міськради (у першому турі - 200 осіб, у другому турі - 560 осіб), в цьому році було випробуване і Інтернет-опитування.
 
25 лютого в 15:00 в обласному Палаці культури відбудуться урочистості, на яких переможцям загальноміської програми вручать належні їм символи перемоги.
 
 
*   *   *
 Беседін Сергій Васильович працює у компанії «НІБУЛОН» з 2004 року.
 
З 2006 року по сьогоднішній день обіймає посаду заступника генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН».
 
Указом Президента України № 569/2008 «Про присудження Державних премій України в галузі архітектури 2008 року» С.В. Беседін удостоєний Державної премії України за архітектуру перевантажувального термінала сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» у місті Миколаєві.
 
За досягнення в роботі С.В. Беседіна було відзначено багатьма нагородами, серед яких: Подяка Прем’єр-міністра України, Почесними грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавської та Черкаської облдержадміністрацій.
 
У 2006 році С.В. Беседін отримав перемогу в конкурсі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю «Кращий об’єкт року, збудований в Україні».
 

 

 

Прочитали: [2273]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору