«Buhler» пишається співпрацею з українською компанією «НІБУЛОН»

19 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
17 жовтня 2012 р. з керівництвом компанії «НІБУЛОН» зустрілись представники одного зі світових лідерів з розробки технологій і виробництва обладнання з переробки зерна – швейцарської фірми «Buhler».

17 жовтня 2012 р.  з керівництвом компанії «НІБУЛОН» зустрілись представники одного зі світових лідерів з розробки технологій і виробництва обладнання з переробки зерна – швейцарської фірми «Bühler». Метою візиту стали переговори щодо можливості розширення співпраці з українським підприємством.

З «Bühler» компанія «НІБУЛОН» співпрацює з 2008 року здебільшого у постачанні зерноочисного і фільтрувального обладнання. Наразі сепаратори і скальператори  швейцарської фірми використовуються на всіх новозбудованих елеваторних комплексах компанії. Крім того, на перевантажувальному терміналі у м. Миколаєві встановлене транспортне обладнання «Bühler».

Безумовно, що політика компанії «НІБУЛОН» у напрямку розбудови власної інфраструктури зі зберігання зерна, викликає зацікавленість швейцарських партнерів у розширенні співпраці. З цієї причини менеджмент «Bühler» зустрівся з генеральним директором компанії «НІБУЛОН», Героєм України Олексієм Вадатурським.

Разом з начальником зовнішньоекономічних зв’язків і маркетингу Валерієм Куницьким, начальником технологічного сектору Наталею Звержинською та головним інженером перевантажувального термінала компанії Олександром Сербієнком були обговорені всі зауваження, що виникли під час роботи з обладнанням, задля удосконалення технології та усунення недоліків.

Обговорюючи питання співпраці представники компанії «Bühler» відзначили високий рівень роботи підприємства компанії «НІБУЛОН». Так, виконавчий директор напрямку «Зернова логістика» Марсель Шеррер, що відвідав Миколаїв вперше, відзначив:

«Ми сьогодні побачили на найвищому рівні організований морський термінал. Нас приємно вразила спеціалізована лабораторія призначена для контролю якості товару відповідно до світових стандартів. Ми переконались, що філософія вашої компанії полягає у забезпеченні чистоти підприємства. Відвідання цього підприємства можливо порівняти з прогулянкою по квітковому саду. Якщо ж згадати обсяги перевалки, що забезпечує ваш термінал, то існуючий порядок та чистота просто вражають! Ми дуже пишаємось тим, що маємо право постачати наше обладнання компанії «НІБУЛОН».

Прочитали: [1584]
Останні новини
17 травня 2019
Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.
15 травня 2019
Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур у Миколаєві та суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти 2 та 3 курсу факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету.
Вгору