Буксир «NIBULON-4» – у складі флотської сім’ї «НІБУЛОНа»!

25 травня 2012
Джерело: Прес-центр
Нарешті сталося те, чого так довго очікував колектив ТОВ СП «НІБУЛОН». 17 травня 2012 року четвертий «НІБУЛОНівський» буксир із серії «POSS-115», «NIBULON-4», покинув завод «Океан».
Нарешті сталося те, чого так довго очікував колектив ТОВ СП «НІБУЛОН». 17 травня 2012 року четвертий «НІБУЛОНівський» буксир із серії «POSS-115», «NIBULON-4», покинув завод «Океан».
 
Після завершення контрактних відносин між нашою компанією та заводом між сторонами було укладено місячний договір про представлення «Океаном» послуг: із забезпечення електричною енергією, з оренди виробничих приміщень тощо. Тим самим «НІБУЛОН» створив всі необхідні умови для контрагентів, забезпечивши завершення будівництва судна.
 
17 травня, по завершенні дії договору, відбувся перехід судна до перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» – для завершення робіт із будівництва. Судно здійснювало перехід самотужки, в штатному режимі, були задіяні обидва головні двигуни.
 
На момент переходу буксира його готовність складала 98%. Залишалось виконати фінальні фарбувальні роботи. Станом на 23 травня контрагентом компанії, підприємством «Юг-Антікор», ці роботи були завершені. Паралельно було завершено ревізію механізмів судна.
 
Ще раніше фінішували й інші роботи, зокрема були завершені всі умови постачальників обладнання – за їх присутності виконано монтаж та наладку обладнання.
Також командою буксира, фахівцями компанії було виконано комплекс ходових та швартовних випробувань (на вимогу Регістра судноплавства).
 
Наразі судно вже пред’явлено на клас Регістра, отримано відповідні документи, буксир зареєстровано. Відтак «NIBULON-4» гідно поповнив флот компанії «НІБУЛОН»!
 
Дана подія стала черговим доказом того, що інвестиційна програма компанії з відродження судноплавства Дніпром та Південним Бугом успішно реалізовується. Попри всі негаразди, навіть незважаючи на те, що ми добудовуємо судна самотужки, будівництво власного флоту не збавляє обертів. Чотири буксири серії «POSS-115» – не та межа, на якій компанія зупинятиметься. Найближчим часом ми розпочнемо будівництво ще двох суден із серії. Про серйозність намірів компанії свідчить також те, що й інші судноплавні проекти будуть реалізовуватися.
 
ТОВ СП «НІБУЛОН» – національна українська компанія. Судна нашого флоту спроектовані українським конструкторським бюро «POSS Torola», виготовлені з української сталі на Миколаївському суднобудівному заводі «Океан» та ходять під українським прапором. У будівництві флоту задіяна низка підприємств з інших галузей економіки України.

 

Прочитали: [3183]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору