День прaцівникiв сільського гoспoдарства

16 листопада 2018
Джерело: Прес-центр
Сільське господарство – один із найважливіших локомотивів розвитку нашої країни.

Шановні аграрії!

Сільське господарство – один із найважливіших локомотивів розвитку нашої країни. З цією галуззю пов’язана важлива частина історії України. Від неї залежить потужний потенціал і успішне майбутнє нашої країни. Праця, яка у всі часи викликала лише повагу, адже є покликанням серця і проявом щирої любові до рідної землі.

Дякую вам за професіоналізм і самовідданість, відповідальність і майстерність. Бажаю вам натхнення, сил і мужності долати перешкоди, гідних умов та визнання, високої оцінки вашої нелегкої праці. Миру та злагоди вашим родинам.

Зі святом!

 

З повагою та вдячністю

Герой України,

генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Прочитали: [439]
Останні новини
7 грудня 2018
Компанія, яка підтверджує статус незалежної України як світового експортера зерна, відроджує судноплавство на водних шляхах України та здійснює масштабне будівництво надсучасних суден у Миколаєві. Про компанію НІБУЛОН дивіться у проекті «ПроУкраїнське».
6 грудня 2018
Важливою і невід’ємною складовою ефективного виконання суднобудівної програми та масштабної реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» є також переоснащення кранового господарства підприємства, з чим компанія успішно справляється.
Вгору