Другий тиждень поспіль на терміналі – майбутні аграрії

25 жовтня 2011
Джерело: Прес-центр
24 жовтня 2011 року зерновий термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали студенти Миколаївського державного аграрного університету – третьокурсники факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

24 жовтня 2011 року зерновий термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали студенти Миколаївського державного аграрного університету – третьокурсники факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва. Нагадаємо, що майбутні аграрії минулого тижня вже відвідували підприємство компанії – в рамках двосторонньої співпраці. Адже «НІБУЛОН» активно використовує такі форми попереднього ознайомлення із підприємством, як екскурсії, зустрічі з колективом тощо.

Студенти із захопленням знайомилися з роботою підприємства, з виробничими потужностями. Вони високо оцінили організацію та умови праці. Особливе враження на гостей справив новий лабораторно-адміністративний корпус перевантажувального термінала з трьома лініями візиривуння автотранспорту і найсучаснішими лабораторіями.

Дізнавшись, що на підприємстві працюють передусім молоді фахівці – випускники українських вузів, майбутні аграрії висловили щирий захват та зовсім не скривали свого бажання долучитися до «НІБУЛОНівського» колективу. Тож інтерес гостей викликала можливість працевлаштування і проходження практики на підприємстві. Адже для молоді у «НІБУЛОНі» двері завжди відчинені!

Фоторепортаж

 

Прочитали: [1545]
Останні новини
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
17 травня 2019
Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.
Вгору