ЄБРР ухвалив рішення про надання компанії «НІБУЛОН» кредиту на суму 50 млн доларів США

19 січня 2018

17 січня 2018 року Рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку ухвалила рішення про надання компанії «НІБУЛОН» кредиту на загальну суму до 50 млн доларів США.

Кредитні кошти будуть спрямовані на фінансування та модернізацію зернової логістичної інфраструктури нашої компанії у 2018–2019 роках, включаючи спорудження річкових терміналів, будівництво перевантажувального крану, річкового флоту та розширення термінала в Миколаєві.

Проект є частиною стратегії розвитку компанії «НІБУЛОН», в основному спрямованої на розширення та оптимізацію річкових зернових логістичних потужностей компанії з метою збільшення обсягів торгівлі зерном та зменшення частки цих обсягів, яка перевозиться автомобільним і залізничним транспортом, що має призвести до підвищення рентабельності та ефективності, а також зменшення негативних впливів на довкілля.

Таким чином, загальна вартість поточного кредитування ЄБРР компанії «НІБУЛОН» становитиме 140 млн доларів США.

Нагадаємо, що попередня синдикована кредитна угода на загальну суму 90 млн доларів США була підписана директором представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером та генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським під час урочистого відкриття новозбудованого перевантажувального термінала філії «Голопристанська» (Херсонська область) влітку минулого року.

В цілому успішне співробітництво між компанією «НІБУЛОН» та ЄБРР триває з 2010 року.

Прочитали: [951]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору