Елеваторне майбутнє Київщини – за «НІБУЛОНом»

6 вересня 2011
Джерело: Прес-центр
5 вересня 2011 року здійснилося те, у що вірила «НІБУЛОНівська» команда! Патріотичний інвестиційний проект компанії прийшов на Київщину, у серце України, аби саме з цього регіону розпочалося відродження вітчизняного елеваторного комплексу.

5 вересня 2011 року здійснилося те, у що вірила «НІБУЛОНівська» команда! Патріотичний інвестиційний проект компанії прийшов на Київщину, у серце України, аби саме з цього регіону розпочалося відродження вітчизняного елеваторного комплексу.

А якщо точніше, то цього дня було дано старт будівництву нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Денихівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с. Денихівка Тетіївського району Київської області).

Колись квітучий населений пункт із розвиненою інфраструктурою (цукровий завод, дослідне та фермерські господарства) переживає зараз не найкращі часи. По завершенні кількох місяців, коли буде зведено елеваторний комплекс, село отримає друге дихання.

Мине зовсім небагато часу – і будівельний майданчик разюче зміниться! Тут буде справжній оазис, створений «НІБУЛОНом», і завдяки надходженням до бюджету село розквітне і заживе повноцінним життям. Буде підтримка і школі, і дитячому садку, і вливання у бюджети всіх рівнів, і нові робочі місця. Адже «НІБУЛОН» – це знають всі – ніколи не залишається осторонь від вирішення соціальних проблем.

Такими настроями і сподіваннями було просякнуте повітря у день урочистого старту будівництва. Цього дня, в понеділок урочистості відвідали понад 500 жителів с. Денихівка та найближчих сіл району, багатьом з них довелося відпрошуватися з роботи, аби мати змогу відвідати захід. І всі гості та учасники сумнівів не мали – сучасному елеваторному комплексу бути, Денихівці бути! А день 5 вересня всі запам’ятають як новий етап соціально-економічного розвитку села.

Розпочинаючи урочисту частину заходу, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк промовив: «Ще місяць тому з компанією "НІБУЛОН" ми підписали меморандум про співробітництво, і сьогодні ви бачите, що в дуже стислі строки компанія приступила до реалізації своїх планів. Напевно, ніхто і не вірить, що через 3 місяці тут буде побудований елеваторний комплекс, вартістю 120 мільйонів гривень. Але це дійсно так! У будівництві цього комплексу буде брати участь близько тисячі чоловік, після здачі об`єкта в експлуатацію на ньому буде створено близько ста робочих місць, в тому числі і для жителів села Денихівка, для фахівців своєї справи. Це означає, що завдяки нашому вельмишановному інвестору – компанії "НІБУЛОН", крім вищесказаного, наш бюджет поповниться новими надходженнями. Ми дуже дорожимо таким інвестором, як «НІБУЛОН»!»

Лише так, переживаючи всією душею за своє село, за свій край, люди можуть змінити і поліпшити власне життя. А влада підставляє своє плече і гарантує допомогу в цьому.

Трохи раніше цього Анатолій Присяжнюк, знайомлячись із інвестиційним проектом компанії, уважно роздивляючись стенди, зауважив, що перше знайомство із компанією відбулося минулої осені, під час першого інвестиційного форуму Київської області. Менш ніж через рік, у липні 2011 року, було досягнуто конкретних домовленостей і підписано меморандум про співробітництво. Як правильно зауважив пан Присяжнюк, місяць лише пройшов – і компанія вже приступила до будівництва.

Інвестиційний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» привертає велику увагу іноземних фахівців, зокрема представників давнього партнера компанії, датської фірми «Cimbria Unigrain». Вона бере участь у проекті компанії як генеральний постачальник технологічного обладнання в рамках програми експортного фінансування за участю Кредитно-експортного фонду Данії. Участь у заході, виказавши своє задоволення від цього, взяли директор фірми в Україні Оксана Стретович та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні, Грузії та Вірменії Мікаель Борг-Хансен. «Я дуже радий, що Олексій Вадатурський запросив мене на цей захід. Я відчуваю величезне задоволення, бачачи, як розвивається зв`язок між компанією та датським підприємством, яке поставило «НІБУЛОНу» дві третини обладнання для даного об`єкту. Для нас це доказ, що зв`язки між українським аграрним сектором і нашим виробником інтенсивно розвиваються. Я бажаю всім успіхів у будівництві цього об`єкту і подальшому розвитку аграрного сектора в регіоні», – зауважив пан Посол.

Солідарним із попередніми виступаючими був і голова Тетіївської районної державної адміністрації Іван Микалюк. «Я впевнений, що елеватор в Денихівці буде завантажений на повну потужність, – про це мова по всій Київщині. Район, в свою чергу, зможе продавати зерно національному зернотрейдеру за найбільш вигідними цінами. А це в свою чергу позитивно позначиться на сільгоспвиробниках району», – зауважив він.

Аби продемонструвати рішучість будівельних намірів та виказати свою підтримку інвестору, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та селищний голова Денихівки Віталій Самозван підписали угоду про співробітництво між компанією та сільською радою.

Отримавши слово, Олексій Вадатурський зазначив: «Це вже 18-е підприємство, яке ми будуємо в рамках свого інвестпроекту. Шість підприємств ми побудували вже на Дніпрі. Приємно, що сьогодні на урочистому заході присутні такі почесні гості. У Київську область не так просто пробитися. Повірте, ми це знаємо. Але пройшло близько року, як ми обговорили з губернатором можливості інвестиційної діяльності нашої компанії на Київщині, і вже незабаром презентували нашу програму. Нещодавно ми підписали договір про соціальне партнерство і співробітництво, і завдяки команді губернатора, його помічникам, заступникам, завдяки обласним організаціям, ми пройшли в такий короткий період часу всі узгодження для початку будівництва. Це не буде легкою прогулянкою. Але раз інвестиції є на місцевому рівні, значить, громада буде жити і розвиватися, будуть перспективи у села.

Я вдячний Датському уряду, з яким наша компанія співпрацює з 2005 року. 60 млн доларів Експортно-кредитний фонд Данії виділив нам, щоб ми отримали першокласне обладнання на наші 18 об`єктів. Я дуже вдячний Європейському Банку Розвитку та Реконструкції; Мартіну Райзеру, директору Світового Банку в Україні, що виділив нам кошти на придбання енергозберігаючих технологій, якими ми оснастимо це підприємство. А ЄБРР виділив нам гроші на будівництво. Ви бачите, наскільки велика довіра зарубіжних інвесторів до нашої компанії, і ми їх не підведемо. Ми соціально-відповідальна компанія, підписали договір, візьмемо шефство над школою, ви найближчим часом побачите реальний внесок нашої компанії в розвиток соціальної інфраструктури вашого села. Крім того, поява тут елеватора означає щорічне надходження зборів та податків до місцевих бюджетів у сумі 4 мільйонів грн. Це досить серйозна допомога. А що стосується аграрного сектора, то в першу чергу ми будемо працювати без посередників, а напряму з вами. Ви отримаєте справедливо високу ціну, більше коштів на розвиток, а власники землі отримають більше орендної плати завдяки нам. Смію запевнити об`єкт буде введено в експлуатацію без зауважень».

Дійсно, соціальна складова – вкрай важлива для компанії. Забігаючи наперед, зауважимо, що одразу по завершенні заходу відбулася оперативна нарада за участі голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови Тетіївської районної державної адміністрації Івана Микалюка, селищного голови Віталія Самозвана, генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та його заступника із будівництва Сергія Бесєдіна. В ході наради губернатором була поставлена задача голові селищної ради та голові Тетіївської районної державної адміністрації протягом 10 днів розробити план соціального розвитку села і в подальшому втілити його у життя водночас із введенням елеваторного комплексу в експлуатацію.

По завершенні виступів гостей відбулася презентація майбутнього сучасного елеваторного комплексу всім присутнім. Анатолій Присяжнюк та Олексій Вадатурський, знявши завісу зі стенду, представили модель майбутнього підприємства. Ознайомивши гостей та учасників із технічними характеристиками комплексу, Олексій Вадатурський запросив всіх бажаючих прийняти участь у його відкритті, яке станеться через кілька місяців. І ніхто не має сумнівів, що це будуть два незабутніх місяці заповзятої роботи. Всі вже скучили за тією особливою атмосферою, яка панує на будівельних майданчиках компанії, яка дає робочі місця, задає темп, служить своєрідним драйвом, підтягує всіх і готує до нових перемог. Тож попереду велика робота!

«Під час будівництва буде змонтовано понад 4 тисячі тонн металоконструкцій, укладено понад 15 тисяч кубометрів залізобетону. Тут будуть встановлено і змонтовано понад 2 мільйони деталей, вузлів, елементів. Тут буде найсучасніше імпортне обладнання, підприємство буде повністю автоматизоване і комп`ютеризоване. Я навіть упевнений в тому, що сюди будуть приходити фотографуватися молодята на фоні гарних об`єктів, красивих фонтанів і зелених насаджень. Ми покажемо приклад місцевим жителям, як потрібно доглядати за під`їзними дорогами і зробимо все, щоб ви пишалися нашим об`єктом», – запевнив Олексій Вадатурський.

І ось довгоочікуваний момент. Священнослужитель зачитує молитву, освячує майбутній об’єкт – і почесні гості свята закладають символічну капсулу з посланням до потомків. А потім перша цегла із першим цементом лягає у фундамент вагового комплексу елеватора.

Присутні аплодують. На їх обличчях посмішки і задоволення. І всі розуміють: сьогодні люди отримують надію, компанія та Київщина працюють на імідж України, для її авторитету. ТОВ СП «НІБУЛОН» на власному прикладі показує приклад інвестиційної діяльності. Ми інвестуємо власноруч і запрошуємо в Україну інших інвесторів. Всі ми разом повинні допомогти Україні, Президенту нашої держави, органам влади на місцях, щоб разом зробити країну сучасною і улюбленою!

Прочитали: [4006]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору