Франція стає ближчою!

Представники французької компанії та її дочірнього підприємства, Себастьян Малет (директор з продажів «AgroGeneration») та Костянтин Чупровський («Agrofuel»), 15 червня 2011 року відвідали перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН».

Холдингова компанія «AgroGeneration» - це молоде французьке підприємство. Компанія займається обробленням сільськогосподарських земель, вирощуванням та продажем сільськогосподарської продукції. В Україні до її складу входять два дочірніх підприємства - «Agrofuel» та «Vinal».

Молода та амбітна компанія має наміри поширити свою присутність на українському ринку, займаючись продажем власної продукції. Ключовим партнером на вітчизняному ринку французькими фахівцями було обрано ТОВ СП «НІБУЛОН» - як одне з найбільших сільськогосподарських підприємств в Україні. І саме нашу компанію іноземні фахівці бачать найбільш реальним партнером - покупцем їх аграрної продукції.

Представники французької компанії та її дочірнього підприємства, Себастьян Малет (директор з продажів «AgroGeneration») та Костянтин Чупровський («Agrofuel»), 15 червня 2011 року відвідали із ознайомчою екскурсією перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН».

Розповідає Костянтин Чупровський: «Під час сьогоднішньої екскурсії ми ознайомились із принципами роботи вашого підприємства. Нас цікавив процес логістики, принципи та методи вашої роботи щодо приймання та збереження с/г продукції - і ми отримали чіткі відповіді на всі питання. Нас зацікавили ваші нові сучасні лабораторії - тож ми переконані, що саме ви в змозі проводити якісний лабораторний аналіз зернових; згідно зі світовими стандартами як ніхто інший в нашій країні. Ми маємо намір розширювати свою присутність в Україні, зараз шукаємо нові шляхи продажу власної с/г продукції, нових покупців. Я переконаний, що саме «НІБУЛОН», потужне та сучасне підприємство, зможе зорієнтувати нас у вітчизняному ринку та стати ефективним і надійним партнером».

Французьким гостям було на що поглянути і чого повчитися. А постійне підвищення інтересу до нашої компанії у світі свідчить про те, що ТОВ СП «НІБУЛОН» лише зміцнює .свої позиції на міжнародному ринку.

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН