Французів вразили масштаби "НІБУЛОНа"

4 червня 2008
Джерело: Прес-центр
Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали сільгосптоваровиробники Пуато-Шарант та представники Аграрного об'єднання Франції.

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали сільгосптоваровиробники Пуато-Шарант та представники Аграрного об`єднання Франції.

Мета візиту - обмін досвідом роботи у галузі сільського господарства. У складі делегації виробники молочної продукції, м’яса, зерна, студенти вищих навчальних закладів Франції.

За словами керівника делегації, генерального секретаря асоціації „Співробітництво регіону Пуато-Шарант-Україна” Жозефа Перр′єна, ця організація працює за програмою обміну студентами, які навчаються у вищих аграрних навчальних закладах  України і Франції. Асоціація  співпрацює з багатьма вузами України, серед них  і Миколаївський аграрний університет. У Миколаєві французи запланували відвідати сільгосппідприємства регіону. Членам делегації дуже цікаво було познайомитися з роботою такого сучасного сільськогосподарського підприємства, як "НІБУЛОН" . Перші враження від термінала – найкращі. Сподобався повністю механізований виробничий процес, об’єми зберігання зерна та сучасні технології доведення його до рівня світових стандартів, а також вражаюча чистота на підприємстві, велика кількість квітів та різноманітних декоративних рослин. Цікаво було дізнатися, що "НІБУЛОН" обробляє 70 тис. га землі. Такі площі та об’єми незвичні для французів, адже у деяких членів делегації – виробників зерна, ділянки землі в десятки разів менші.

Французи висловили щиру подяку за теплий прийом, цікаву екскурсію по терміналу, та виразили надію, що і наступного року зможуть відвідати це знамените сільгосппідприємство.
 
Відвідини терміналу: 
Прочитали: [3848]
Останні новини
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
Вгору