Французький агросектор: рівняння на «НІБУЛОН»!

6 червня 2012
Джерело: Прес-центр
4 червня перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур компанії «НІБУЛОН» відвідала група французьких дистриб’юторів і трейдерів.

Під час бізнес-турів до України французькі аграрії вже традиційно серед головних цілей своїх візитів виокремлюють відвідання підприємств ТОВ СП «НІБУЛОН». Пояснюється це дуже просто: елеватори і виробничі філії компанії працюють на зразковому, навіть для європейців, рівні. Керівництво ТОВ СП «НІБУЛОН» віддає перевагу лише найновішим технологіям виробництва і провідним ідеям організації бізнес-діяльності.
 
Не виключенням став і цьогорічний візит. 4 червня перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур компанії «НІБУЛОН» відвідала група французьких дистриб’юторів і трейдерів.
 
Гості щиро висловили своє захоплення технічним рівнем і логістичною інфраструктурою, а також небайдужим ставленням керівництва до оточуючого середовища і умов праці.
 
Вразив французьких аграріїв і власний флот компанії: збудовані в рамках інвестиційного проекту несамохідні судна і буксири, що сьогодні працюють біля причалу термінала.
 
«НІБУЛОН» - це дуже професійна компанія. Відвідавши це підприємство, ми усвідомили причини, що сьогодні зумовлюють зростання українського експорту. І ваша компанія є безумовним лідером у цьому процесі», - підкреслив президент французької компанії “Group Carre” Фредерік Карре.

 

Прочитали: [1687]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору