Географія під прапором компанії «НІБУЛОН»

14 березня 2012
Джерело: Прес-центр
13 березня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти.

13 березня 2012 року перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти. Серед гостей - завідувач кафедри теорії і методики навчання природничо-географічних дисциплін Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук,
доцент Сергій Георгійович Кобернік
.

Делегацію зустрів заступник генерального директора з безпеки судноплавства Андрій Олександрович Волік.

На думку вчителів, перевантажувальний термінал компанії вже давно став одним із символів Миколаєва. Побувати тут – гордість та приємний досвід для кожного.

Особливо цікаво гостям було дізнатись більше про інвестиційну програму ТОВ СП «НІБУЛОН». Викладачі зізнались, що слідкуючи за ходом реалізації проекту компанії, можна вивчати українську географію – все більше і більше регіонів сьогодні можуть пишатись новими елеваторами, все більше українців торкнулись історії відродження українського судноплавства.

 …Елеватори, термінали, буксири та несамохідні судна – справжня країна виросла під прапором компанії «НІБУЛОН»!

Повернувшись у рідні школи, вчителі зможуть більше розповісти маленьким українцям про агропромисловий комплекс рідної країни, про те, що у Миколаєві досі будуються судна, а по Дніпру тепер перевозять зерно.

Прочитали: [1857]
Останні новини
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
Вгору