Голова облдержадміністрації Микола Круглов оглянув новий термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Нова Одеса

12 квітня 2011
Джерело: Прес-центр
11 квітня 2011 р. Микола Круглов здійснив робочу поїздку до м. Нова Одеса, де ознайомився з ходом завершення будівництва перевантажувального термінала та зустрівся з керівниками підприємств, які брали участь у будівництві об’єкта.

11 квітня 2011 р. голова облдержадміністрації Микола Круглов здійснив робочу поїздку до м. Нова Одеса, де ознайомився з ходом завершення будівництва перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» на р. Південний Буг та зустрівся з керівниками підприємств, які брали участь у  будівництві об’єкта.

Під час поїздки голову облдержадміністрації супроводжував  генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

«Експортний потенціал України без системи логістики практично неможливий, - зауважив, перебуваючи на «Новоодеському» терміналі, голова облдержадміністрації Микола Круглов. – Те, що сьогодні в Україні приватний бізнес розпочав займатись логістичною складовою, справа дуже потрібна. Адже майбутнє України та її розвиток сьогодні залежить саме від аграрного сектору. Це буде зовсім інша база для нашого експортного потенціалу, що сприятиме покращенню і в інших сферах української економіки – валютні резерви держави, вирішення проблеми зайнятості, інша економіка господарств, можливості вирішення соціальних питань, дороги, житло тощо».

До речі, валовий збір урожаю культур, незважаючи на несприятливі погодно-кліматичні умови, в компанії «НІБУЛОН» складає майже 300 тис. тонн, при чому 80% зерна І-ІІ класу, а решта – ІІІ клас.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов висловив вдячність від Миколаївської облдержадміністрації та мешканців міста Миколаєва і області за допомогу компанії «НІБУЛОН» у стабілізації ціни на хліб:  «Наразі ми дійсно маємо найменшу ціну на хліб по Україні. Сьогодні ми отримуємо з Аграрного фонду борошно по 2570-2590 грн. за тонну. А у компанії «НІБУЛОН» ми маємо можливість практично щомісяця придбати тисячу тонн зерна по ціні 1350 грн. за тонну, коли реальна ціна на ринку становить 2200-2300 грн. за тонну. Виходячи з цього ми формуємо помольну партію, що дає нам можливість підтримувати ціну на хліб».

Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський подякував за ініціативу та підтримку голові Миколаївської облдержадміністрації Миколі Круглову, обласним та районним радам, а також всім будівельним організаціям, що були задіяні на об’єкті в м. Нова Одеса: «У минулому році ми дали роботу 1550 будівельникам, і це тільки в Миколаївській області. Миколаївські будівельники, що працювали з нами у 2010-2011 роках, отримали 186 млн. грн. перерахувань для виконання будівельно-монтажних робіт. А суднобудівний завод «Океан» починаючи з березня 2009 року отримав 350 млн. грн. на реалізацію нашої інвестиційної програми з будівництва несамохідних та самохідних суден. Тож роль нашої компанії в економіці Миколаївської області досить значна. Це не враховуючи інших податкових відрахувань у бюджети різних рівнів».

Голова облдержадміністрації Микола Круглов високо оцінив роботу будівельних організацій Миколаївщини та підтримав інвестиційну програму компанії «НІБУЛОН» з удосконалення логістичної складової зернового ринку Миколаївщини.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов дав ґрунтовні відповіді в тому числі на запитання присутніх представників будівельних організацій. Сьогодні будівельники Миколаївщини стурбовані тією ситуацією, що компанія «НІБУЛОН» перенесла реалізацію інвестиційної програми з будівництва нових терміналів на Миколаївщині у с. Шостакове та м. Вознесенськ по р. Південний Буг, незважаючи на те, що все обладнання для цих об’єктів вже поставлене західними компаніями. Керівники будівельних організацій  висловили своє занепокоєння цією ситуацією і стурбованість за свої колективи, що водночас залишились без роботи. І як завантажити найближчим часом роботою цих будівельників ці компанії планів не мають. Ці будівельні організації звернулись з проханням до голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Круглова посприяти у стабілізації цієї ситуації, аби компанія «НІБУЛОН» продовжувала реалізацію свого інвестиційного проекту. В іншому разі будівельники не будуть мати роботи, а це негативним чином відіб’ється на іміджі Миколаївської області.

У зв’язку з вкрай загрозливою ситуацією, що склалась у сфері діяльності будівельних організацій Миколаївської області, представники 20 будівельних організацій області у письмовому зверненні попросили Миколу Круглова «звернутись до Президента України, Прем’єр-Міністра України з проханням надати відповідні доручення щодо врегулювання ситуації, пов’язаної з обмеженням експорту зернових для компанії “НІБУЛОН”».

«Один із найбільших будівельних інвесторів області змушений згортати усі свої плани будівництва. Наразі керівництво [будівельних] компаній всерйоз замислюється над тим, навіщо будувати, якщо нові підприємства не будуть затребувані для зберігання зерна, і їх може спіткати доля зруйнованих ферм в аграрному секторі України. На наш погляд, такий розвиток подій призведе до непоправних наслідків, що можуть мати місце для будівельної галузі Миколаївщини», - йдеться у зверненні.

Прочитали: [3177]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору