Гості поїхали – але думками все одно в «НІБУЛОНі»

21 червня 2010
Джерело: Прес-центр
17 червня з візитом до «НІБУЛОНа» прибули регіональний директор Зернової Ради США (U.S. Grains Council) в Середземномор’ї та Африці Кері Сіфферат та представник цієї організації в Росії Олександр Холопов.

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» для зернових та олійних культур – це візитна картка міста Миколаєва.

Серед аграріїв, людей бізнесу та й простих туристів справжнісіньким моветоном вважається бути в Миколаєві і не познайомитися із «НІБУЛОНом», оминути його перевантажувальний термінал.

Такі шановані в аграрному світі люди, як регіональний директор Зернової Ради США (U.S. Grains Council) в Середземномор’ї та Африці Кері Сіфферат та представник цієї організації в Росії Олександр Холопов – професіонали своєї справи. 17 червня 2010 р. вони прибули у Миколаїв з візитом до «НІБУЛОНа».

По приїзді гості відразу направилися до головного офісу компанії, де зустрілися із заступником генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з торгівлі Андрієм Олексійовичем Вадатурським. Бесіда професіоналів, обмін досвідом, радість за успіхи один одного (особливо за успішну реалізацію інвестиційного проекту компанії з метою відродження судноплавства по українським річкам), плани на співпрацю – найкращий формат для подібної зустрічі.

А по обіді гості поспішили до перевантажувального термінала. Як зазначив Олександр Холопов, «давно спостерігав за успіхами компанії, багато чув, але й гадки не мав, що підприємство виявиться настільки потужним та сучасним, яким його побачив». «Візиту до України чекав багато років, – продовжив він, – і задоволений, що перш за все відвідав «НІБУЛОН». Тепер, в принципі, можна й додому повертатись», – додав він з посмішкою.

Захват від побаченого читався і на обличчі Кері Сіфферата. Особливо вразив його власний несамохідний флот компанії: «Це чудово, що ви створюєте власний, ні від кого не залежний логістичний ланцюг. Це сміливе та розумне рішення». Думка про «нібулонівський» флот не полишала Кері Сіфферата до самого кінця екскурсії, коли він зізнався, що не проти побувати в Миколаєві ще раз і поспостерігати за процесом завантаження несамохідних суден. «Уявляю, яке це захоплююче і стильне видовище, коли на вашому терміналі завантажуються одразу кілька ваших же суден» – мовив він.

Після цікавої екскурсії на гостей чекав смачний обід. Смакуючи «нібулонівськими» ковбасами та свіжими овочами, вирощеними на терміналі, гості все дивувалися – «НІБУЛОН» і тут все встигає, радує людей власним м’ясом та городиною, і без усілякої «хімії» та ГМО.

А до страв «смакували» бесіди про історію міста Миколаєва та чемпіонат світу з футболу.

Ось така вийшла зустріч – насичена та незабутня. Від’їжджаючи, гості обіцяли повернутися – і, мабуть, своє слово стримають. «НІБУЛОН» забутити неможливо.

Прочитали: [2499]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору