Гостям із Франції до вподоби менталітет «НІБУЛОНа»

10 вересня 2012
Джерело: Прес-центр
7 вересня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали представники Економічної Місії УБІФРАНС в Україні.

7 вересня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали представники Економічної Місії УБІФРАНС в Україні.

Для довідки. Економічна місія УБІФРАНС при Посольстві Франції в Україні надає підтримку французьким компаніям в рамках їх експортних та інвестиційних проектів з розвитку на українському ринку. Своєю діяльністю місія сприяє розвитку ділових стосунків між французькими та українськими компаніями. Основна мета місії – інформувати французькі компанії про потенціал українського ринку та про умови роботи в країні, допомагати українським компаніям виходити на ринок Франції.

Аналізуючи український ринок, знайомлячись із вітчизняними підприємствами, члени місії не оминули і аграрний сектор економіки України. Тому, невипадково, об’єктом відвідин стало підприємство, що вже багато років поспіль є флагманом українського аграрного ринку.

В ході екскурсії гості, знайомлячись із діяльністю компанії «НІБУЛОН», оглянули унікальний перевантажувальний термінал, дізналися про логістичну інфраструктуру підприємства (власний судноплавний флот та вантажний автопарк).

Кілька годин часу пішло у французьких гостей на огляд хіміко-технологічної лабораторії, оснащеної найсучаснішим обладнанням; спостереженням за процесом та принципом її роботи. Вони на власні очі побачили, як здійснюються аналізи сільськогосподарської сировини, води, ґрунтів та повітря. Не лише технічне оснащення термінала та умови праці персоналу викликали захват у гостей – окрему увагу вони звернули на ландшафтний дизайн підприємства та його озеленення.

По завершенні зустрічі представник місії, Серж Ож’є, зазначив: «Після відвідин вашого підприємства у мене народився один парадокс. Як можна поєднувати таку високу культуру виробництва, гідні умови праці, низькі ціни у вашому кафе, врешті-решт, із тими реаліями роботи, умовами ведення бізнесу, які існують у вашій країні? Звісно, я не знаю України, реалій роботи тут настільки досконало, як ви, але й цього мені достатньо, аби стверджувати: контраст між вашою компанією та іншими українськими підприємствами величезний. Великий плюс вашому підприємству за принцип роботи «все для працівника», який ми тут побачили. Нам до вподоби менталітет компанії «НІБУЛОН».

Прочитали: [1771]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору