Канадські експерти задоволені роботою лабораторії ТОВ СП «НІБУЛОН»

25 травня 2010
Джерело: Прес-центр
21 травня Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Фрейзер Гілберт (AGL Consult) і Грем Лов (SGS Canada Inc.).

21 травня перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Греям Лоу (AGL Consult) та Фрейзер Гілберт (SGS Canada Inc.).

Гості перебувають з оціночної місією в Україні в рамках Канадсько-українського зернового проекту. Мета візиту – дослідження стану та потреб зернового ринку в Україні, головних його гравців та можливостей продовження здійснення технічної допомоги задля розвитку зернового сектора економіки.
 
Експерти зустрілись із заступником генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» по забезпеченню збереження та якості продукції Кравець Ніною Миколаївною. Гості відзначили високу національну значимість компанії «НІБУЛОН» на зерновому ринку України. Канадські експерти висловили гарне враження щодо технічного оснащення лабораторії термінала та ефективності її роботи.
 
«НІБУЛОН» вміє тримати марку компанії на міжнародному рівні, підносячи тим самим престиж і статус України як високо розвинутої аграрної держави на світовій арені.
Прочитали: [3068]
Останні новини
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
17 травня 2019
Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.
Вгору