Канадські експерти задоволені роботою лабораторії ТОВ СП «НІБУЛОН»

25 травня 2010
Джерело: Прес-центр
21 травня Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Фрейзер Гілберт (AGL Consult) і Грем Лов (SGS Canada Inc.).

21 травня перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Греям Лоу (AGL Consult) та Фрейзер Гілберт (SGS Canada Inc.).

Гості перебувають з оціночної місією в Україні в рамках Канадсько-українського зернового проекту. Мета візиту – дослідження стану та потреб зернового ринку в Україні, головних його гравців та можливостей продовження здійснення технічної допомоги задля розвитку зернового сектора економіки.
 
Експерти зустрілись із заступником генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» по забезпеченню збереження та якості продукції Кравець Ніною Миколаївною. Гості відзначили високу національну значимість компанії «НІБУЛОН» на зерновому ринку України. Канадські експерти висловили гарне враження щодо технічного оснащення лабораторії термінала та ефективності її роботи.
 
«НІБУЛОН» вміє тримати марку компанії на міжнародному рівні, підносячи тим самим престиж і статус України як високо розвинутої аграрної держави на світовій арені.
Прочитали: [3113]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору