Кранове господарство суднобудівного заводу «НІБУЛОН» поповниться новим більш потужним краном

12 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Невід’ємною частиною масштабної реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» є також переоснащення підприємства більш потужними кранами, що будуть встановлені на стапельному майданчику.

Основне їх завдання – переміщення  виготовлених секцій вагою до 42 тонн та обслуговування стапельного майданчику.

У грудні 2017 р. компанія провела тендер на придбання портального крана, у якому за право постачання боролися відомі українські та європейські виробники  вантажопідіймальних машин. Перемогу в тендері, що проходив на високому рівні: відкрито, прозоро та з дотриманням усіх вимог і правил, отримала німецька фірма Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH. На сьогодні представники компаній підписують контракт щодо придбання та встановлення потужного електрогідравлічного  поворотного  портального  крану  LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т.

Мобільний портальний кран LPS180 має такі технічні характеристики: максимальний  виліт  стріли  – 35  м,  мінімальний  виліт  стріли – 9  м, максимальна швидкість  підіймання/опускання – 90  м/хв, максимальна швидкість  повороту – 1,60 об/хв, максимальна швидкість вильоту стріли – 83 м/хв.

Баштова кабіна крана оснащена звуко- і теплоізоляцією, склоочищувачами, кондиціонером повітря,  зовнішнім переговорним пристроєм із підсилювачем, мікрофоном і гучномовцем, пристроєм індикації швидкості вітру, системою обмеження вантажопідіймальності та зважування вантажу, системою відеоспостереження та телефонною гарнітурою.

Поставка електрогідравлічного крана, що запланована на жовтень 2018 року, здійснюватиметься в розібраному стані близько 20-ма вантажівками. Ввести його в експлуатацію планується до кінця листопада. Він стане невід'ємною з’єднувальною ланкою між новим збірно-секційним цехом заводу і стапельним майданчиком.

На сьогодні кранове господарство суднобудівного підприємства компанії «НІБУЛОН» нараховує 32 одиниці, серед яких: 4 портальні крани (2*10 т, 2*32 т), 4 мостові крани (2*20 т, 1*10 т, 1*5 т), 3 козлові крани (1*32 т, 2*5 т), 4 мостові радіокеровані крани (3*10 т, 1*20 т), 15 кран-балок  до 3 т, пневмоколісний кран вантажопідйомністю 25 т та кран з магнітною траверсою. 

Нагадаємо, що на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» завершується будівництво двох підйомно-спускових та відкатних доріжок  сліпу, що дозволить будувати та обслуговувати судна довжиною 100 м і більше в рамках допустимих розрахункових технічних норм. Однаку планах компанії «НІБУЛОН»  будівництво додаткових ще п’яти колій, що дасть можливість будувати та спускати на воду судна довжиною 140 м і більше в рамках допустимих розрахункових технічних норм.

 

Прочитали: [1292]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору