Лікарі задоволені – українці будуть хворіти менше

4 травня 2011
Джерело: Прес-центр
«Нам по силах їсти найкраще» – мабуть так, перефразовуючи, можна охарактеризувати цілі наукової конференції гастроентерологів, яка проходила у Миколаєві цими днями.

Ми – українці! Нас характеризують героїчне минуле, любов до землі та гостинність. Наші символи – хліб, родючі землі. Ми були «житницею Європи», наші аграрні традиції з давніх-давен були своєрідним еталоном.

Нажаль, вже не перше десятиріччя це – лише спогад. Країна, переживши купу потрясінь й не позбувшись лихоманки до наших днів, втратила горде звання «житниці», асоціюючись тепер із низьким рівням життя, безробіттям тощо. І навіть хліб, наш давній символ, перетерпів змін.

Нам, українцям, має бути соромно за те, що вирощуємо неякісне зерно, не пам’ятаємо хліборобських традицій. Сумно від того, що купуємо в магазинам поганий хліб, спечений з такої ж неякісної пшениці. А що всередині його (ГМО, хімічні добавки тощо) – навіть не уявляємо.

Нам по силах жити краще!

«Нам по силах їсти найкраще» – мабуть так, перефразовуючи, можна охарактеризувати цілі наукової конференції гастроентерологів, яка проходила у Миколаєві цими днями.

Розповідає Володимир Лучний, завідуючий гастроентерологічним відділенням Миколаївської обласної лікарні:

«У Миколаєві 29 квітня проходила обласна конференція гастроентерологів, присвячена впливу продуктів харчування на роботу печінки та всього кишково-шлункового тракту. Розглядалася проблема вмісту у продуктах харчування різноманітної «хімії»: стабілізаторів, емульгаторів, ГМО тощо. Відтак доцільним було нам відвідати перевантажувальний термінал «НІБУЛОНа», аби ознайомитись, як в сучасних європейських умовах відбувається перевірка зерна, муки на якість, щоб потім отримати корисний натуральний продукт. Разом з нашими миколаївськими лікарями до нас приєдналися колеги із Дніпропетровського інституту гастроентерології (професор Юрій Степанов та доцент Ігор Будзак) і з Київської військово-медичної академії (професор Галина Осьодло). Сучасні лабораторії, які ми побачили, вразили нас із колегами та водночас зацікавили. Бачимо, що в українців є можливість куштувати натуральний та безпечний хліб».

Для гостей було проведено екскурсію по перевантажувальному терміналі: вони ознайомились з новим лабораторно-адміністративним корпусом, поспілкувалися із фахівцями лабораторій та з’ясували всі тонкощі лабораторного аналізу, ознайомились із сучасним лабораторним обладнанням, змогли потримати в руках і порівняти хліб, випечений з муки різної якості; побували біля причалу і на власні очі побачили процес завантаження судна, сфотографувались на пам`ять на фоні велетнів-зерносховищ.

Приємною частиною екскурсії став обід, який по праву носить горду марку «НІБУЛОНівського» – через натуральність та екологічність всіх продуктів.

Тож динамічною, а головне, корисною видалась зустріч. Наостанок гості виразили сподівання, що з кожним новим досягненням «НІБУЛОНа» у сфері контролю якості продукції все менше українців будуть скаржитися на здоров’я.

Прочитали: [2655]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору