Майбутніх аграріїв зустрічає «НІБУЛОН»

24 квітня 2012
Джерело: Прес-центр
23 квітня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали студенти Миколаївського державного аграрного університету – другокурсники агрономічного факультету.

23 квітня 2012 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали студенти Миколаївського державного аграрного університету – другокурсники агрономічного факультету.

Майбутні аграрії ознайомилися із технологічною схемою роботи підприємства та його виробничими потужностями, відвідали новий сучасний лабораторно-адміністративний корпус, побували в нових лабораторіях і, перебуваючи на причалі, поспостерігали за процесом завантаження судна.

За словами молоді, вона в захваті від побаченого, називаючи зерновий термінал компанії справжнім європейським підприємством. Новий лабораторно-адміністративний корпус з трьома лініями візирування автотранспорту справив на молодь найбільше враження.

Студенти Миколаївського державного аграрного університету – часті гості в «НІБУЛОНі». Їх екскурсії відбуваються в рамках двосторонньої співпраці компанії та навчального закладу, адже ТОВ СП «НІБУЛОН» активно використовує такі форми попереднього ознайомлення із підприємством.

Знайомлячись з роботою термінала, спостерігаючи за роботою колективу, студенти відмітили великий процент молодих фахівців, велика частина з яких – випускники саме Миколаївського державного аграрного університету. Для молоді у «НІБУЛОНі» двері завжди відчинені. Тож можливість проходження практики і подальшого працевлаштування в компанії під час екскурсії стала однією з ключових тем для обговорення серед молоді.

Прочитали: [1638]
Останні новини
21 травня 2019
Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.
17 травня 2019
Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.
Вгору