Миколаївський музей представив потенціал суднобудування Миколаєва

7 червня 2016
Джерело: Прес-центр
На початку червня в Миколаївському музеї суднобудування і флоту відкрилася експозиція виставки «Кораблебудування у Миколаєві: сьогодення та перспективи».
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки
Відкриття експозиції виставки

Сьогодні побутує думка, що суднобудівна галузь в Миколаєві має яскраве минуле, але не має майбутнього. Втім, фахівці Миколаївського музею суднобудування і флоту не погоджуються з цим твердженням, тож і вирішили продемонструвати городянам потенціал цієї галузі на прикладі ефективно працюючих миколаївських підприємств.   

Серед численних експонатів виставки представлені моделі як збудованих, так і тільки спроектованих суден миколаївських суднобудівних підприємств, креслення та фотоматеріали, зразки обладнання, спецодягу тощо.  

Окрім того, всі присутні на заході мали змогу познайомитися та поспілкуватися безпосередньо з представниками цих компаній, які, у свою чергу, розповіли про перспективи розвитку галузі і нові проекти.

Так, представляючи стенд миколаївського суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрій Волік зауважив, що саме такі підприємства, як «НІБУЛОН», створюють не тільки сучасну історію суднобудування, а й дають всі підстави стверджувати, що в нього є майбутнє.

«Всього лише за декілька років своєї роботи на нашому суднобудівному заводі вже збудовано 2 буксири проекту POSS-115, 3 буксири проекту 121, 3 несамохідних судна проекту NBL-91, 1 несамохідний плавучий кран проекту С14938, – повідомив Андрій Волік. – У 2016 році ми плануємо збудувати 6 несамохідних суден проекту В2000. Ці судна спроектовані спеціально для роботи на річці Південний Буг. Адже на сьогодні ми активно реалізуємо інвестиційний проект з відродження цієї річки як основної судноплавної магістралі Півдня України. Але ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Більше того, виробнича програма заводу розроблена таким чином, що на найближчі декілька років він завантажений на 100 %».

Заступник генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства також додав, що сьогодні компанія не лише будує повнокомплектні судна, але й паралельно здійснює реконструкцію і модернізацію існуючих потужностей за концептуальним проектом норвезької компанії «TTS». «До осені компанія планує збудувати 2 повністю нових сучасних цехи з дробоструминної обробки та металообробки. Також у найближчих планах компанії – ще одна лінія з будівництва пасажирських суден, які використовуватимуться на річках Дніпро та Південний Буг», – зауважив Андрій Волік.

Таким чином, «НІБУЛОН» на власному прикладі доводить, що навіть у таких надскладних умовах галузь суднобудування в Україні не тільки розпочала процес свого становлення, але і має перспективу для розвитку у майбутньому.

Прочитали: [1337]
Останні новини
15 червня 2018
З 1 червня 2018 року до наглядової ради «НІБУЛОНа» приєднався Жиль Меттеталь.
14 червня 2018
14 червня 2018 року у філії «Снігурівська» компанії «НІБУЛОН» відбулося урочисте вручення ключів від десяти нових зернозбиральних комбайнів John Deere S760 та Case 6140 (США) кращим механізаторам виробничих підрозділів компанії з різних областей України.
Вгору