Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк: «“НІБУЛОН” сьогодні є першою національною компанією, куди повинні приїжджати іноземці, щоб брати приклад»

17 вересня 2010
Джерело: Прес-центр
16 вересня з робочою поїздкою Миколаївську область відвідав Міністр аграрної політики України Микола Володимирович Присяжнюк.
16 вересня з робочою поїздкою Миколаївську область відвідав Міністр аграрної політики України Микола Володимирович Присяжнюк.
 
В рамках візиту Міністр провів зустрічі з господарським активом області, головами сільських і селищних рад, керівництвом провідних агропідприємств регіону. На Перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулась прес-конференція Міністра аграрної політики України Миколи Володимировича Присяжнюка і Голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколи Петровича Круглова.
 
Микола Володимирович позитивно оцінив стан аграрної галузі Миколаївщини, зазначивши, що передусім це – заслуга миколаївського обласного керівництва в особі голови облдержадміністрації Миколи Петровича Круглова та таких підприємств, як ТОВ СП «НІБУЛОН»: «Я вважаю, що Миколаївському регіону пощастило, що такі підприємства дають можливість показувати позитивну динаміку аграрного сектора. «НІБУЛОН» сьогодні є першою національною компанією, куди повинні приїжджати іноземці, щоб брати приклад. Сьогодні «НІБУЛОН» – це національна компанія, яка буде розвиватись. І прикладом тому є та логістична система, яку вони сьогодні розбудовують».
 
Перебуваючи на Перевантажувальному терміналі, Міністр Микола Присяжнюк ознайомився з економічно-виробничою діяльність підприємства: як з уже функціонуючими об’єктами, так і тими, що знаходяться на стадії завершення будівництва та облаштування необхідним обладнанням, а саме: візирувальнею та новим адміністративно-лабораторним корпусом, що має стати кращим серед лабораторій зернових складів в Україні. Міністр був задоволений відповідальним підходом та високим професіоналізмом працівників підприємства, а «НІБУЛОН» підтвердив свій статус національної компанії, що працює на благо та в інтересах держави.

 

Прочитали: [2742]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору