Міжднародний інвестфорум без "НІБУЛОНа" - зовсім не форум

13 вересня 2010
Джерело: Прес-центр
9 вересня в київському Українському домі працював Міжнародний інвестиційний форум "Інтеграція і партнерство". Жвавий інтерес у гостей форуму викликала експозиція вітчизняної компанії «НІБУЛОН».
Олексій Вадатурський та голова Переяслав-Хмельницької РДА Олександр Коваленко
Олексій Вадатурський та голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова
Інтерв'ю Олексія Вадатурського для Всесвітньої служби "Радіо Україна"
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

9 вересня в київському Українському домі працював Міжнародний інвестиційний форум "Інтеграція і партнерство". Його цілями стали презентація інноваційно-інвестиційних можливостей і перспектив розвитку Київської області, обговорення питань розвитку регіону, механізмів та інструментів інвестиційної діяльності, розширення та активізація міжрегіонального та міжнародного співробітництва, встановлення партнерських відносин з приватним капіталом.

У ході форуму Київська область запропонувала проектів на 4 млрд. доларів, презентували які більше 70 регіональних і міжнародних компаній.

Але все ж більшість учасників склали підприємства українські. Жвавий інтерес у гостей форуму викликала експозиція вітчизняної компанії «НІБУЛОН». Генеральний директор підприємства, Герой України Олексій Вадатурський особисто представляв гостям інвестиційну програму компанії з відродження Дніпра і Південного Бугу як судноплавних артерій України, зокрема (в рамках її реалізації) будівництво серії річкових і лінійних елеваторів в Київській області.

Для широкого кола проект «НІБУЛОН» був представлений спершу на прес-конференції за участю радника голови Київської ОДА Олега Шумаева та регіональних ЗМІ. Подальше його обговорення продовжилося під час засідання круглого столу «Розвиток АПК і переробної промисловості» (за участю Віце-прем`єр-міністра з питань АПК Віктора Слаути, Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка та ін.) Приємно відзначити, що змістовний виступ-презентація Олексія Вадатурського супроводжувався посмішкою Віктора Андрійовича Слаути - на його обличчі читалося цілковите прийняття і схвалення. "Я впевнений, що завтра буде багато потенційних інвесторів, людей з бізнесу, яких цікавить не тільки суть подання подібних проектів, але і те, яким чином приймати участь і допомагати в їх реалізації", - відзначив він.

З привітанням до учасників форуму звернулися Прем`єр-міністр України Микола Азаров, керівник робочої групи з національних проектів Комітету з економічних реформ Владислав Каськів, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, голова Американської торгівельно-промислової палати Хорхе Зукоскі та ін.
Прем`єр-міністр України Микола Азаров та Віце-прем`єр-міністр з фінансових питань Сергій Тігіпко під час своїх виступів зазначили, що такі сучасні інвестиційні проекти дуже потрібні Україні та економічно вельми корисні для неї.

Нехай перебування перших осіб держави на експозиції було недовгим (зважаючи на завантаженість і надзвичайно жорсткого графіка), але про їхню користь для вітчизняної економіки проектів, подібних «нібулонівських», було сказано рішуче.

А ми, не менш рішуче, надаємо Вашій увазі фоторепортаж з місця події.

Прочитали: [2527]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору