Молоді і перспективні: майбутні технологи обирають «НІБУЛОН»

23 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
22 жовтня 2012 року компанію «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського національного аграрного університету.

22 жовтня 2012 року компанію «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського національного аграрного університету. З екскурсією на перевантажувальному терміналі для перевалки зернових та олійних культур побували третьокурсники, які навчаються на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології.

Для студентів це стало першим знайомством із терміналом та компанією загалом. Тому кожне слово фахівців компанії і все побачене вони запам’ятовували особливо ретельно.

В ході екскурсії майбутні технологи ознайомилися зі всією виробничою схемою термінала – від прибуття вантажівки із сільгосппродукцією, її візирування, зважування до відвантаження зерна на судно.

Окремо для гостей був представлений сучасний лабораторно-адміністративний корпус. «Для нас, технологів, вкрай важливим було наочне бачення процесів аналізу зерна. На терміналі ми змогли побачити, яке у компанії «НІБУЛОН» використовується обладнання, за яким принципом воно працює, які стандарти використовуються. Більшість із побаченого обладнання для нас є новим, чогось аналогічного бачити під час практик, екскурсій не доводилось. Чули, що у вас функціонує лабораторія із визначення ГМО – сьогодні ознайомилися і з нею», – зазначила Анна Катеринич, студентка групи Т 3/1.

Не змогли оминути гості й унікальний ландшафтний дизайн, представлений на терміналі. На їх думку, кількість та розмаїття зелених насаджень створюють ефект затишного парку – а за таких обставин і працювати на підприємстві набагато приємніше.

За словами Олени Кравченко, доцента кафедри генетики, годівлі тварин та біотехнології, пізнавальна екскурсія стала для майбутніх випускників університету прекрасною можливістю познайомитися із підприємством, принципами його роботи. Адже вже зараз більшість третьокурсників всерйоз задумуються над своїм першим місцем роботи.

А ще наші гості пообіцяли зробити стенгазету – на пам`ять та із вдячністю про чудову зустріч.

Прочитали: [1689]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору