Молоді, талановиті: чекаємо на вас

2 листопада 2012
Джерело: Прес-центр
29 жовтня 2012 року головний зерновий термінал компанії (м. Миколаїв) черговий раз (що є вже доброю традицією) відвідали студенти Миколаївського національного аграрного університету.

Компанія «НІБУЛОН» продовжує свою співпрацю із вищими навчальними закладами міста Миколаєва, проводячи екскурсії для студентів та ознайомлюючи їх із підприємством.

29 жовтня 2012 року головний зерновий термінал компанії (м. Миколаїв) черговий раз (що є вже доброю традицією) відвідали студенти Миколаївського національного аграрного університету – майбутні випускники факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології.

Молоді люди, за їх словами, отримали багато схвальних відгуків про підприємство від своїх однокурсників, які відвідали термінал 22 жовтня. Відтак їхали на екскурсію, вже приблизно уявляючи, що саме вони можуть і, головне, хочуть побачити. А дізналися та побачили вони цього дня чимало.

Своє знайомство із терміналом молодь розпочала із нових візирувалень та лабораторій: допитливі очі пильно стежили за процесом заїзду вантажівок та подальшого візирування зерна, аналізом якості в лабораторіях. Молоді люди мають намір пов’язати свою професійну кар’єру із виробництвом і переробкою продукції тваринництва, а відтак, про зерно (корм!), його властивості та визначення якості мусять знати практично все.

Знайомлячись із власним вантажним автопарком компанії, студенти відмічали сучасність автомобілів та місткість причепів «BODEX». За словами Сергія Безниска, студента групи Т 3/4, використання сучасних закритих причепів-зерновозів гарантує повне збереження вантажу, а комп’ютерні системи, якими облаштоване авто, дозволяють стежити за всіма технічними показниками автомобілів і їх роботою.

Навіть невеликий дощ не перешкодив студентам із задоволенням прогулятися територією термінала, оглянути його архітектуру. Особливий захват викликали фонтани, розташовані на території, і різноманіття квітів та рослин.

«Приємно бачити, що окрім виробничих споруд – зерносховищ, лабораторій, вагової – велика увага приділена ландшафтно-парковому дизайну, що одразу привертає до себе увагу», – відмітив Павло Тофтул, студент групи Т 3/4.

Про захват від підприємства свідчив і той факт, що ледве не що п’ять хвилин молодь зупинялася, аби зробити пам’ятні фотографії на фоні тієї чи іншої ділянки термінала. Не стали виключенням і несамохідні судна компанії, фото із якими стануть окрасою сімейних та університетських фотоальбомів.

Враженнями від візиту на підприємство поділилась Антоніна Семенова, студентка групи Т 3/4: «Перше сильне враження від термінала справляє високий рівень організації виробництва і праці. Окремої уваги варта можливість прийому і відправки у великих обсягах різних зернових культур різними видами транспорту як по території України, так і за кордон. Справив враження на мене, як технолога, і принцип автоматизації, реалізований на терміналі – від взяття проб зерна до остаточних результатів визначення якості продукції.

Після екскурсії у мене виникло бажання працевлаштуватися до ТОВ СП «НІБУЛОН», адже компанія створює всі умови для роботи і самореалізації, зокрема молоді».

Прочитали: [1666]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору