Морські здобутки «НІБУЛОНа» - перлина четвертого Національного морського рейтингу України

29 березня 2011
Джерело: Прес-центр
24 березня 2011 року в м. Одеса відбулася урочиста церемонія нагородження переможців четвертого Національного морського рейтингу України за підсумками 2010 року.
Нагороди компанії
Нагороди компанії

24 березня 2011 року в м. Одеса відбулася урочиста церемонія нагородження переможців четвертого Національного морського рейтингу України за підсумками 2010 року.

Проведення Національного морського рейтингу відбувається за ініціативи журналу «Порти України», інформаційно-аналітичного центру “BlackSeaTrans”, за підтримки Міністерства інфраструктури та найбільш впливових профільних асоціацій.

В ході четвертого рейтингу було визначено 60 лауреатів у 15 номінаціях. Приємно, що інвестиційна програма нашої компанії з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій для багатьох галузевих фахівців – починання, яке знаходить визнання.

Цього року генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський увійшов до п’ятірки переможців у номінації «Людина року 2010 на водному транспорті України».

Експерти оцінили Олексія Вадатурського передусім за «успішну реалізацію інвестиційного проекту», «будівництво мережі елеваторів по Дніпру та власного флоту», а в цілому – «за розвиток судноплавства на річці Дніпро».

Переможців у цій номінації визначала група з 70 експертів, кожен з яких мав можливість назвати у будь-якому порядку три прізвища людей, які на думку експертів були гідні цього звання.

ТОВ СП «НІБУЛОН» стало єдиним лауреатом номінації «Золотий причал». Одноосібне лідерство компанії забезпечила успішна реалізація інвестпроекту у частині будівництва річкових терміналів по Дніпру (філії «Кам’янка-Дніпровська» Запорізької області, «Градизьк» та «Кременчуцька» Полтавської області).

Ще один визначний результат: перше місце нашої компанії в номінації «Відновлення флоту 2010». Фахівцями знову-таки була відзначена інвестиційна програма підприємства – тепер вже в частині будівництва власного флоту (а саме серії несамохідних суден на ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан"). В даній номінації ТОВ СП «НІБУЛОН» випередило такі державні підприємства, як МТП «Південний» та Одеський морський торговельний порт.

Переможці в цих номінаціях також визначались прозоро та неупереджено – на основі конкретних показників роботи (переваленні тонни, збудовані причали, проценти росту тощо).

Тож за висновками загального рейтингу компанія «НІБУЛОН» зайняла 4 місце із 42 серед недержавних портів та терміналів, 5 місце із 67 серед недержавних стивідорних компаній і 10 місце із 40 серед найбільших портів та терміналів України – за обсягами вантажообігу, якого було досягнуто у 2010 році. Показники могли бути набагато кращими, якби не перепони, що створюють державні чиновники при розподілі квот на експорт зерна.

Експертами також були створені рейтинги основних досягнень і невдач 2010 року.

Досягненнями було визнано адміністративну реформу центрального органу виконавчої влади (Державної служби морського та річкового транспорту України) і початок систематичного оброблення великотоннажного флоту класу «кейпсайз» в українських морських портах.

Серед невдач: «кадрова чехарда» (кадрова плутанина, прихід до керівництва портів непрофесіоналів), відсутність єдиної політики в керівництві морським транспортом країни (посилення ручного управління портами, бездіяльність та руйнацька діяльність влади у морській галузі), свавілля зі сторони митниці (блокування роботи портів, чиновницьке свавілля).

Червоною ниттю через весь рейтинг пройшла проблема розвалу вітчизняного експортного зернового ринку і відсутність стимулів та умов для інвестицій у вітчизняну економіку як результат.

Прочитали: [3236]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору