На Луганщині завершується будівництво нового елеваторного комплексу

20 вересня 2016
Джерело: Прес-центр
У м. Сватове Луганської області завершуються загальнобудівельні роботи в рамках зведення компанією «НІБУЛОН» комплексу з приймання та відвантаження зернових та олійних культур на залізничний та автомобільний транспорт філії «Сватівська».
Будівництво елеваторного комплексу добігає кінця
Будівництво елеваторного комплексу добігає кінця
Будівництво елеваторного комплексу добігає кінця
Будівництво елеваторного комплексу добігає кінця
До початку будівництва (27 серпня 2016 року)
До початку будівництва (27 серпня 2016 року)

Дане підприємство будується в рамках оновленої інвестиційної стратегії розвитку компанії. Остання, зокрема, передбачає вирішення проблеми оптимізації транспортних витрат на доставку сільгосппродукції з окремих районів Донецької та Луганської областей.

Як завжди, «НІБУЛОН» реалізовує свою інвестиційну програму швидкими темпами. Так, перша виробнича нарада у м. Сватове відбулась 28 серпня, а вже 1 жовтня зразкове підприємство буде введено в експлуатацію.

На момент початку роботи, 1 жовтня, обсяг зберігання сільгосппродукції на унікальному та компактному підприємстві (площею трохи менше 2 га) складатиме 10 тис. тонн. А вже до 1 липня 2017 року обсяг буде збільшено до 25 тис. тонн. Окрім того, до цього моменту на підприємстві буде встановлено і сучасний сушарний комплекс.

Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме понад 4 тис. тонн на добу.

Що стосується обладнання, то на підприємстві буде встановлено провідне обладнання найкращих світових виробників, зокрема «SCAFCO» (США), «Cimbria A/S» (Данія) та «Simatek A/S» (Данія). Очистку дощових вод, зібраних з території елеватора, буде забезпечувати сепаратор нафтопродуктів та проточне фільтруюче біоплато.

Серед задіяних на будівництві підрядних організацій – давні та перевірені часом партнери компанії «НІБУЛОН»: ПП «Трансвіт» (Чернігівська обл.); ТОВ «Астарта Млинелеваторбуд» (Харківська обл.); ТОВ «БК „Інтеграл“» (Львівська обл.); ТОВ «Будівельна компанія» (Дніпропетровська обл.); ТОВ «ВКФ „БУЛАТ“» (Чернівецька обл.); ТОВ «ВП „Бумер“» (Луганська обл.); ТОВ «Миколаївський завод залізобетонних виробів» (Миколаївська обл.); ТОВ «Полтаваспецмонтаж» (Полтавська обл.); ТОВ «Промбудколія» (Запорізька обл.); ТОВ «Промспецбуд» (Полтавська обл.); ТОВ «ЦКС Груп» (Дніпропетровська обл.).

Кількість новостворених постійних робочих місць сягне 55.

Це унікальне, компактне та дуже ефективне підприємство, переваги від роботи якого відчують всі аграрії Луганської області.

З першого дня своєї роботи новозбудований комплекс забезпечуватиме потребу в елеваторних ємностях у аграріїв Білокуракінського, Новоайдарського, Старобільського, Кремінського, Троїцького, Сватівського, Рубіжанського районів.

Варто відзначити, що комплекс буде орієнтований на безперервну перевалку збіжжя з українського сходу, а не на його тривале зберігання.

Прочитали: [2376]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору