На захисті компанії – справжні чемпіони

4 лютого 2019
Джерело: Прес-центр
У непростий для країни час розробка, прийняття та реалізація політики безпеки підприємства є складовою частиною стратегії його розвитку. І тому на захисті корпоративної безпеки «НІБУЛОН» стоїть команда справжніх професіоналів своєї справи – працівників служби безпеки компанії.
Фахівці служби безпеки
Ігор Ромадін
Дмитро Каморкін
Максим Совєткін
Віталій Козлов
Юрій Блохін
Наші футболісти
Наші футболісти
Наші футболісти
Футбольне поле для Біленьківської ЗОШ (Запорізька обл.)
Футбольне поле для Біленьківської ЗОШ (Запорізька обл.)

Успіх бізнесу полягає в поєднанні злагодженої роботи всіх підрозділів і наявності цілої низки факторів, що забезпечують ефективне функціонування компанії та кожного члена команди. І не останнє місце тут займає фактор безпеки, як запорука стабільності цього успіху. У непростий для країни час розробка, прийняття та реалізація політики безпеки підприємства є складовою частиною стратегії його розвитку. І тому на захисті корпоративної безпеки «НІБУЛОН» стоїть команда справжніх професіоналів своєї справи – працівників служби безпеки компанії.

Прагнення до перемоги – принцип роботи всієї команди «НІБУЛОН». І служба безпеки не є винятком. Тут працюють спортсмени і справжні герої, люди високих фізичних здібностей і моральних принципів. Більше ніж зі 100 працівників служби двадцять один має високі досягнення у спорті (КМС, розряди, звання тощо): майстри спорту і кандидати в майстри спорту з боксу, греко-римської боротьби і карате; тренери; спортсмени, що мають перший, другий і третій розряд з карате, дзюдо, кунг-фу, самбо, рукопашного бою, стрільби та військово-спортивних багатоборств; переможці та учасники чемпіонатів з греко-римської боротьби, карате, дзюдо, самбо, армрестлінгу, офіцерського триборства, турнірів охоронців; члени Центра виживання та спеціальної підготовки SEAL, нагороджені золотою відзнакою.

Спортивний характер – це не лише прагнення до лідерства і перемоги, а й, передусім, емоційна стійкість і самоконтроль, готовність працювати, незважаючи на будь-які перешкоди.

Старший охоронник Дмитро Каморкін – володар  чорного поясу, суддя міжнародної категорії, тренер-викладач і майстер спорту з карате, двократний чемпіон світу, семикратний чемпіон Європи, призер численних міжнародних змагань і чемпіонатів, президент міської федерації з карате. Дмитро, який також є й інструктором  охоронців, вважає, що відповідальністю, зібраністю, пунктуальністю, чесністю, справедливістю і витривалістю – саме тими якостями, що так допомагають йому в роботі, він завдячує саме спорту.

Спортивний характер допомагає фахівцям служби безпеки в успішній службі. Багато з них перед приходом до компанії отримали не лише неоцінимий досвід і знання, а й волю до перемоги, чим дуже пишаються та не збираються зупинятися на досягнутому.

Начальник служби безпеки компанії Ігор Ромадін теж має розряд з карате, брав участь у всеукраїнських та обласних змаганнях. Розповідає, що фахівці служби регулярно відвідують спортзал, займаються вивченням спеціалізованої літератури та нормативно-правової бази, беруть участь у фахових семінарах і тренінгах.

Усе це допомагає нашим фахівцям бути не лише профі на роботі, а й справжніми героями у повсякденному житті. Так, нещодавно Миколаїв облетіла новина про те, що охоронник служби безпеки Юрій Блохін був нагороджений особисто начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковником поліції Олександром Анохіним відомчим годинником за проявлену мужність і високу громадянську свідомість. Юрій Блохін, який є тренером і неодноразовим чемпіоном з греко-римської боротьби, кандидатом у майстри спорту з греко-римської та вільної боротьби, самостійно затримав грабіжника і допоміг постраждалій жінці повернути її майно.

 «Дуже приємно, що в Миколаєві є небайдужі до чужої біди люди – справжні чоловіки, які можуть дати відсіч злочинцям. Я вражений вчинком Юрія Блохіна», – підкреслив полковник поліції.

У компанії «НІБУЛОН» з повагою ставляться до виховання спортивного духу та згуртованості всього колективу. Працівники беруть участь у різних соціально направлених проектах, зокрема і тих, які спрямовані на гармонійний та всебічний розвиток особистості, розвиток тіла і духу. Спортивні змагання – приклад того, як дозвілля працівників стає частиною життя самого підприємства, особливо коли йдеться про спорт.

«НІБУЛОН» виховує і поза межами колективу, надаючи благодійну допомогу на розвиток населених пунктів. Зокрема для школи у с. Біленьке (Запорізька обл.), де у 2017  році «НІБУЛОН» збудував перевантажувальний термінал, компанія презентувала футбольне поле з натуральним покриттям та системою поливу, а також сучасний комп’ютерний кабінет. Щороку «НІБУЛОН» передає спортивний інвентар школам по всій Україні.

Спорт – це фундамент для формування сильної особистості, вважають у компанії, він дає змогу багатьом розкрити потенціальні можливості, відкрити для себе нові захоплення, а також згуртувати колектив, розвиваючи командні якості.

Прочитали: [1507]
Останні новини
15 жовтня 2019
Днями курсанти Херсонського морського коледжу рибної промисловості з екскурсією завітали до миколаївських підприємств «НІБУЛОНа».
Вгору