Напередодні Дня незалежності компанія «НІБУЛОН» розпочинає інвестиційну програму на Херсонщині

23 серпня 2011
Джерело: Прес-центр
22 серпня у с. Козацьке Бериславського району Херсонської області під головуванням губернатора Херсонської області Миколи Михайловича Костяка відбулась презентація інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН».

22 серпня у с. Козацьке Бериславського району Херсонської області під головуванням губернатора Херсонської області Миколи Михайловича Костяка відбулась презентація інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН».

Наразі компанія має намір зводити на Херсонщині два нові перевантажувальні термінали – в смт Нововоронцовка Нововоронцовського району та смт Козацьке Бериславського району.

Обласна влада Херсонщини сьогодні особливо зацікавлена у розвитку інвестиційної програми з розвитку логістики по Дніпру та нарощування ємностей для зберігання зерна: «Той факт, що «НІБУЛОН», відомий своєю діяльністю не лише в Україні, але й в усьому світі, розпочне будівництво відразу двох об’єктів на Херсонщині - гадаю, це не випадково, - говорить Микола Костяк. - Адже сьогодні наш регіон є лідером по виробництву високоякісної пшениці та зернових культур. В цьому році Херсонська область може пишатися високим врожаєм та валовим збором зерна у 2,5 млн. тонн. Цей результат область планує перевищити в наступному році, адже були часи, коли аграрії Херсонщини демонстрували результати більше 3 млн тонн!»

Зважаючи на це, Микола Костяк закликав з розумінням поставитись до компанії «НІБУЛОН», інвестиційний проект якої заходить сьогодні на Херсонщину. Адже це і розвиток інфраструктури, і вливання у бюджети всіх рівнів, і нові робочі місця, і гідна заробітна платня. Користь від цього матиме як район, так і вся область і Україна в цілому.

«Сьогодні ми робимо великий крок до того, аби Херсонщина відродилась! Такого інвестора, як “НІБУЛОН”, благодатна херсонська земля чекала не один рік, і все ж таки дочекалась! – зазначив у своєму виступі Микола Михайлович. –  Сьогоднішній день – це точка відліку, від якої і Бериславський район, і селище Козацьке будуть розвиватись зовсім іншими темпами, ніж це було раніше. Сьогодні у наш регіон заходить та компанія, яка не просто говорить, а діє».

Надаючи слово генеральному директору ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексію Опанасовичу Вадатурському, губернатор Херсонщини нагадав присутнім: Вадатурський - не просто керівник компанії зі світовим ім`ям, він - Герой України. «Я хочу сказати, що таке високе звання не дають просто так. Це звання треба заслужити. І заслужити по справді титанічною працею», - сказав губернатор.

У свою чергу генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Опанасович Вадатурський подякував за підтримку обласній адміністрації та за довіру місцевій громаді:

«Завдяки тому, що саме Ви, Миколо Михайловичу, і Ваша команда сьогодні очолюєте Херсонську державну адміністрацію, ми маємо можливість втілювати в життя нашу інвестиційну програму на Херсонщині».

Окрім того, Олексій Вадатурський поділився з присутніми інформацією про проект нового перевантажувального термінала в Козацькому:

«Це буде унікальний об’єкт з причалом довжиною до 300 м. Тож саме тут буде розташована база нашого флоту, саме з цього підприємства буде йти централізація усіх наших водних перевезень по Дніпру. Звідси розпочнеться експортна діяльність району, а місцеві господарства зможуть відчути себе суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, постачаючи зерно до Єгипту, Йорданії, Бангладеш та інших країн світу. Тут будуть ходити судна водозміщенням до 7 тис. тонн. В планах нашої компанії звести до 10 таких підприємств уздовж Дніпра, загальною ємністю до 600-700 тис. тонн, та перевозити Дніпром до 2 млн тонн зерна за один навігаційний період. А це значить, що 75 тис. вантажівок буде знято з автомобільних доріг!»

За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», не менш важливою для компанії є екологічна складова інвестиційного проекту: «Ми з усією відповідальністю ставимось до будівництва елеваторів на Дніпрі. Адже ця річка – не лише наша транспортна артерія, а й питне джерело для мільйонів українців. Тому ми гарантуємо, що не грама пилу не потрапить у Дніпро, адже на наших об’єктах встановлюється сучасні системи очищення води та повітря. Біля вже збудованих річкових терміналів ми намиваємо територію для громадських пляжів. Кожна дитина може безпечно відпочивати та купатися у річці безпосередньо поряд з нашим підприємством!»

Олексій Вадатурський зазначив, що компанія «НІБУЛОН» виступила з ініціативою викупу земельної ділянки під будівництво перевантажувального термінала в селищі Козацьке, а це значить, що не чекаючи закінчення будівництва, з перших днів приходу компанії бюджети отримають нові надходження. Окрім того, одним з нагальних питань Олексій Опанасович назвав будівництво об’їзної дороги, пообіцявши, що компанія й надалі не залишатиметься осторонь проблем громади, допомагаючи місцевим навчальним і медичним закладам, розвиваючи інфраструктуру селища.

Присутній на заході Козацький селищний голова Андрій Андрійович Чирко подякував Олексію Опанасовичу за те, що свою інвестиційну програму на Херсонщині «НІБУЛОН» розпочав саме з його селища: «Будівництво термінала дасть великий поштовх для розвитку нашого населеного пункту, адже за 20 років практично всі підприємства, що тут були до 1991 року, припинили своє існування. Тож за цей довгий час це перший інвестиційний проект, що вдихне життя у наше селище!»

У цей день задати свої питання Олексію Опанасовичу Вадатурському зміг кожен з присутніх, а серед них – місцеві жителі, ЗМІ, будівельні організації Херсонщини, що вже сьогодні з такою вірою та надією дивляться на нового та відомого, очікуваного інвестора!

Олексій Опанасович пообіцяв, що зовсім скоро актив села на чолі з головою Андрієм Андрійовичем Чирком будуть мати змогу особисто відвідати вже збудовані підприємства компанії та на власні очі переконатись, що у «НІБУЛОНа» слово з ділом не розходиться!

Наприкінці зустрічі голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Михайлович Костяк та генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Опанасович Вадатурський під оплески усіх присутніх підписали Меморандум про співпрацю як запоруку успішної взаємодії компанії та обласної влади.

«Запам`ятайте, ця компанія не просто планує, вона втілює свої плани у життя, незважаючи ні на які труднощі. І коли ви побачите, як перетвориться ваш район, ви самі переконаєтесь в цьому!» - резюмував Костяк.

Таким чином напередодні 20-річчя незалежності компанія «НІБУЛОН» розпочинає найбільший інвестиційний проект у Бериславщині.

«Це лише перші кроки нашої співпраці, ми маємо дуже багато планів!» - підсумував Микола Михайлович Костяк. 

 

Прочитали: [3037]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору