«НІБУЛОН» – це європейський рівень бізнесу: компанію відвідали представники дипломатичного корпусу європейських країн

23 травня 2016
Джерело: Прес-центр
21 травня, в рамках святкування Дня Європи, компанію «НІБУЛОН» відвідали консул Генерального Консульства Румунії в Одесі Деніса Габор і Почесний консул Почесного Консульства Словацької Республіки у м. Одеса, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Михайло Музалев

Іноземну делегацію особисто супроводжував Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Україна – це Європа. Обравши курс на євроінтеграцію, ми все більше звертаємо увагу на спільність цінностей та стратегії розвитку з країнами ЄС. Яскравим прикладом європейського рівня ведення бізнесу та культури праці в Україні сьогодні є підприємства компанії «НІБУЛОН», в чому і переконалися поважні гості.

«Ми обрали  компанію «НІБУЛОН» для візиту європейської делегації  не випадково, – пояснює Олександр Сєнкевич. – Я вважаю, що Миколаїв має пишатися таким підприємством, як «НІБУЛОН», тому був переконаний: нашим гостям буде дуже цікаво тут побувати. І я не помилився: європейці зараз знаходяться у справжньому культурному шоці  від того високого рівня організації бізнесу, який тут побачили».

«Я вперше відвідала компанію «НІБУЛОН» і мене дуже вразив ваш перевантажувальний термінал – це масштабність, якість і ефективна робота,  – підтверджує слова міського голови Деніса Габор. –  Особливе враження справив точний, повний та професійний аналіз зерна, рівень контролю. Ефективна робота цього об’єкта сприяє розвитку компанії, міста, а також України. «НІБУЛОН» має великий потенціал і розвивається дуже швидко. Я вважаю, що це європейський рівень бізнесу в Україні».

Представники дипломатичного корпусу відвідали не лише перевантажувальний термінал компанії, а й суднобудівно-судноремонтний завод  «НІБУЛОН», де сьогодні зводиться перший і єдиний в Україні аграрний флот. До речі, саме в Румунії у 2013 році на суднобудівному заводі «SNC» (м. Констанца) було збудовано самохідний плавучий кран компанії «Святий Миколай». Того дня гостям пощастило побувати і на цьому унікальному плавкрані.

«Було приємно дізнатися, що цей кран збудований на румунському заводі. Ми справді вражені цією спільною роботою румунських суднобудівників і фахівців української компанії. «НІБУЛОН» – це компанія європейського рівня, і я дуже пишаюся тим, що відвідав таке підприємство», –  підкреслив Михайло Музалев.

«Принципи роботи компанії «НІБУЛОН» вже сьогодні є європейськими, починаючи від входу на підприємство, закінчуючи ставленням до своєї праці, удосконаленням технологій, інвестуванням. У моєму розумінні, Європа – це не територія, а цивілізація. І принцип європейського суспільства: не витрачати те, що ти заробив, а інвестувати у майбутнє. Це саме те, чим займається сьогодні компанія «НІБУЛОН»,  – міський голова побажав колективу компанії  успіхів та наснаги у наполегливій праці та підвищенні іміджу Миколаєва не лише в Україні, але і в усьому світі.

Прочитали: [855]
Останні новини
24 квітня 2017
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а також сьомого несамохідного судна проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.
20 квітня 2017
Напередодні Великодня на будівельному майданчику філії «Голопристанська», що стане вже другим річковим підприємством ТОВ СП «НІБУЛОН» на Херсонщині, відбулася чергова виробнича нарада під головуванням генерального директора компанії О. Вадатурського.
Вгору