«НІБУЛОН» – це європейський рівень бізнесу: компанію відвідали представники дипломатичного корпусу європейських країн

23 травня 2016
Джерело: Прес-центр
21 травня, в рамках святкування Дня Європи, компанію «НІБУЛОН» відвідали консул Генерального Консульства Румунії в Одесі Деніса Габор і Почесний консул Почесного Консульства Словацької Республіки у м. Одеса, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Михайло Музалев

Іноземну делегацію особисто супроводжував Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Україна – це Європа. Обравши курс на євроінтеграцію, ми все більше звертаємо увагу на спільність цінностей та стратегії розвитку з країнами ЄС. Яскравим прикладом європейського рівня ведення бізнесу та культури праці в Україні сьогодні є підприємства компанії «НІБУЛОН», в чому і переконалися поважні гості.

«Ми обрали  компанію «НІБУЛОН» для візиту європейської делегації  не випадково, – пояснює Олександр Сєнкевич. – Я вважаю, що Миколаїв має пишатися таким підприємством, як «НІБУЛОН», тому був переконаний: нашим гостям буде дуже цікаво тут побувати. І я не помилився: європейці зараз знаходяться у справжньому культурному шоці  від того високого рівня організації бізнесу, який тут побачили».

«Я вперше відвідала компанію «НІБУЛОН» і мене дуже вразив ваш перевантажувальний термінал – це масштабність, якість і ефективна робота,  – підтверджує слова міського голови Деніса Габор. –  Особливе враження справив точний, повний та професійний аналіз зерна, рівень контролю. Ефективна робота цього об’єкта сприяє розвитку компанії, міста, а також України. «НІБУЛОН» має великий потенціал і розвивається дуже швидко. Я вважаю, що це європейський рівень бізнесу в Україні».

Представники дипломатичного корпусу відвідали не лише перевантажувальний термінал компанії, а й суднобудівно-судноремонтний завод  «НІБУЛОН», де сьогодні зводиться перший і єдиний в Україні аграрний флот. До речі, саме в Румунії у 2013 році на суднобудівному заводі «SNC» (м. Констанца) було збудовано самохідний плавучий кран компанії «Святий Миколай». Того дня гостям пощастило побувати і на цьому унікальному плавкрані.

«Було приємно дізнатися, що цей кран збудований на румунському заводі. Ми справді вражені цією спільною роботою румунських суднобудівників і фахівців української компанії. «НІБУЛОН» – це компанія європейського рівня, і я дуже пишаюся тим, що відвідав таке підприємство», –  підкреслив Михайло Музалев.

«Принципи роботи компанії «НІБУЛОН» вже сьогодні є європейськими, починаючи від входу на підприємство, закінчуючи ставленням до своєї праці, удосконаленням технологій, інвестуванням. У моєму розумінні, Європа – це не територія, а цивілізація. І принцип європейського суспільства: не витрачати те, що ти заробив, а інвестувати у майбутнє. Це саме те, чим займається сьогодні компанія «НІБУЛОН»,  – міський голова побажав колективу компанії  успіхів та наснаги у наполегливій праці та підвищенні іміджу Миколаєва не лише в Україні, але і в усьому світі.

Прочитали: [1395]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору