«НІБУЛОН» демонструє нові рекорди з відвантаження зерна

5 вересня 2018
Джерело: Прес-центр
З початку нового 2018/19 МР компанія «НІБУЛОН» вже експортувала близько 965 тис. тонн збіжжя. Якщо порівнювати аналогічні періоди в попередні роки, це найбільший показник за весь час діяльності компанії.

Попередній максимум був досягнутий ще  у 2015/16 МР і склав більше 915 тис. тонн.

Найбільші досягнення «НІБУЛОН» продемонстрував у серпні – більше 530 тис. тонн відвантаженого збіжжя. До цього часу компанія не перевищувала рекордний показник серпня 2013 року у 430 тис. тонн.

Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів (2088 компаній у 2017 році), «НІБУЛОНу» вдається залишатися на лідерських позиціях, що свідчить про дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Слід також відзначити і збільшення обсягів річкових вантажоперевезень для оптимізації внутрішньої логістики як конкретні кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності української сільгосппродукції на світовому ринку.

Щодо географії експорту, частка країн Азії в структурі сумарного експорту компанії склала  64,5 % проти 47 % у 2016/17 МР. Така позитивна динаміка підтвердила правильність обраного компанією курсу на розвиток східних напрямків збуту продукції, що відповідає кон’юнктурі  світового ринку. Тільки частка Китаю минулого року зросла з 2,5 до 17,6 %. Також варто відмітити повернення компанії до роботи з ринком Південної Кореї, куди було відправлено близько 200 тис. тонн продукції, у той час коли в попередньому МР контрактів з цією країною не було. Стабільно потужною залишається доля експорту компанії «НІБУЛОН» до Індонезії. Уже другий рік поспіль, незважаючи на надскладні вимоги до якості та фітосанітарного стану вантажів, компанія долає відмітку в 12 % від загального експорту до цієї країни та продовжує нарощувати оберти, а також залучати нових клієнтів.

Ще одним досягненням минулого МР стала пряма участь компанії в державних тендерах Королівства Саудівської Аравії щодо закупівлі ячменю. «НІБУЛОН» як сумлінний і надійний постачальних з бездоганною репутацією та світовим ім’ям пройшов акредитацію компанії-постачальника в Зерновій організації Саудівської Аравії (SAGO), яка вже висловила своє задоволення роботою з українською компанією та бажання щодо збільшення об’ємів співпраці.

Прочитали: [1284]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору