«НІБУЛОН» і АТ «Райффайзен Банк Аваль» обговорили перспективи подальшої співпраці

29 травня 2012
Джерело: Прес-центр
25 травня 2012 р. відбулась зустріч керівництва АТ «Райффайзен Банк Аваль» і компанії «НІБУЛОН». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці підприємства з банком.

25 травня 2012 р. відбулась зустріч керівництва АТ «Райффайзен Банк Аваль» і компанії «НІБУЛОН». Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці підприємства з банком.
 
Компанію «НІБУЛОН» і АТ «Райффайзен Банк Аваль» сьогодні об’єднує активна співпраця. Кредитна лінія банку спрямована на забезпечення інвестиційної і торгової діяльності аграрної компанії. 
 
У зустрічі взяв участь особисто генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський, а також начальник фінансового відділу Андрій Михайлюк. Делегацію АТ «Райффайзен Банк Аваль» очолила Головний ризик-менеджер Банку, Заступник Голови правління АТ «Райффайзен Банк Аваль» Наталія Гуріна.
 
Комплекс проблем, з якими стикається сьогодні компанія «НІБУЛОН», пов`язаний із різними сферами українського бізнесу: сільгоспвиробництвом, експортом, суднобудуванням і судноплавством, будівництвом, логістикою тощо. Тож робота компанії є серйозним досвідом для вивчення і прогнозування потенційних фінансових ризиків в українській економіці. 
 
Партнерами були обговорені можливості подальшої співпраці, шляхи розвитку інвестиційної привабливості та с/г сектору країни, а також проблеми, з якими стикаються сьогодні суб’єкти аграрного ринку.
 
У рамках зустрічі керівництво АТ «Райффайзен Банк Аваль» відвідало перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві.
 
Гості мали змогу оглянути найсучасніший в Україні триповерховий лабораторно-адміністративний корпус, що був введений в експлуатацію у березні 2011 року; на власні очі побачили процес відшвартування судна від причалу термінала; ознайомились з унікальною логістичною інфраструктурою підприємства.
 
Довгорічна співпраця потужної установи і лідера зернового ринку України є підтвердженням бездоганної репутації компанії «НІБУЛОН» як стабільного і надійного партнера, що, незважаючи на будь-які перешкоди, реалізує програму по відродженню Дніпра та розвитку зернової інфраструктури України.

 

Прочитали: [2382]
Останні новини
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
17 липня 2019
Днями суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Вгору