«НІБУЛОН» має чинний сертифікат ISCC PLUS для експорту ячменю на кормові потреби

26 квітня 2018
Джерело: Прес-центр
У 2013 «НІБУЛОН» успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам ISCC EU, які визнані Європейським парламентом і членами європейської спільноти, та з того часу щорічно поновлює відповідний сертифікат.

Чергова сертифікація дозволила компанії розширити коло імпортерів, відкрити нові ринки реалізації зернових та олійних культур, гарантуючи найвищу якість продукції і підтверджуючи мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає  можливість ТОВ СП «НІБУЛОН» експортувати до Європи кукурудзу, пшеницю, ріпак, сою, соняшник. Наші європейські партнери зацікавлені у купівлі української стійкої біомаси, адже планують збільшувати частку використання палива з відновлювальних джерел.

Окрім того, «НІБУЛОН»  у 2017 році пройшов сертифікацію системи ISCC PLUS, що  включає розширену сертифікацію стійкого виробництва в галузі  харчової продукції і кормів, та отримав відповідний сертифікат на ячмінь.                                                                                                 

Система ISCC PLUS створена Асоціацією ISCC з метою сертифікації сировини, що йде на виробництво харчових продуктів, кормів, біопалива поза країнами ЄС. Система не визнається іншими системами сертифікації, окрім ISCC EU. Критерії сталості згідно з системою ISCC PLUS є менш жорсткими у порівнянні з системою ISCC EU. Таким чином, задекларована  біомаса за системою ISCC EU може експортуватися  як сировина, що відповідає вимогам системи ISCC PLUS, але навпаки не допускається. Це дає можливість ТОВ СП «НІБУЛОН» експортувати за сертифікатом ISCC PLUS не тільки ячмінь, а й пшеницю, кукурудзу, ріпак, соняшник, сою.

Сертифікація ISCC  Plus – це нова, альтернативна можливість для виробників, переробних підприємств, торговців  засвідчити раціональне управління власними ланцюгами постачань.

Прочитали: [1025]
Останні новини
24 травня 2019
Репортаж про річкову подорож нашого вантажного флоту від журналістів «Української правди».
23 травня 2019
18 травня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск першого 140-метрового судна компанії – унікального перевантажувача «NIBULON MAX» пр. П-140.
Вгору