«НІБУЛОН» – плацдарм для набуття україно-французького досвіду

8 жовтня 2012
Джерело: Прес-центр
4 жовтня 2012 року наше підприємство та головний зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві відвідали менеджери різних французьких зернових організацій та компаній.

4 жовтня 2012 року наше підприємство та головний зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві відвідали менеджери різних французьких зернових організацій та компаній. В Україні з 1 по 5 жовтня делегація відвідала низку підприємств, маючи на меті порівняти українську зернозберігаючу інфраструктуру із французькою, а також обмінятися досвідом з низки питань (заходи щодо попередження нещасних випадків на підприємстві, проектні норми, розрахунок промислових ризиків, забезпечення якості зернової продукції та ін.).

На перевантажувальний термінал «НІБУЛОНа» завітали представники наступних французьких підприємств: «INVIVO», «COOP DE FRANCE» «ACOLYANCE», «ARVALIS», «TERRE D’ALLIANCES», «SICA ATLANTIQUE», «SENALIA», «SCAEL». За їх словами, зернозберігаючі потужності компанії «НІБУЛОН» є одними із найбільш сучасних в Європі, відтак візит на підприємство є вкрай важливим заради отримання та обміну досвідом.

В ході зустрічі гості зустрілися із заступником генерального директора із забезпечення якості та зберігання продукції Олександром Хохловим та головним інженером компанії Олегом Підгородецьким.

Під час зустрічі гості мали змогу детально ознайомитися із підприємством. Зокрема, вони оглянули найсучасніший в Україні триповерховий лабораторно-адміністративний корпус, ознайомилися із виробничо-технологічною та хіміко-технологічною лабораторіями та на власні очі побачили весь процес аналізу якості зернової продукції – від візирування автотранспорту до аналізу привезеного зерна.

Спостерігаючи за процесом завантаження несамохідного судна компанії, гості отримали уявлення і про унікальну логістичну інфраструктуру підприємства, зокрема власний несамохідний та буксирний флот.

Знайомлячись із виробничими потужностями термінала, жвавий інтерес у гостей викликало сушильне обладнання, із технологічними особливостями якого їх ознайомив Олег Підгородецький. Дізналися вони і про те, що у 2011 році Європейський банк реконструкції та розвитку визнав «НІБУЛОН» переможцем Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP) у номінації «Проект з найбільшим енергозбереженням». Інвестиції компанії на суму 15 млн доларів США дозволяють економити близько 10 млн куб. м природного газу, що у грошовому еквіваленті становить близько 3 млн доларів на рік. Величезна економія газу дозволяє також суттєво зменшити викиди діоксину вуглецю на 18 тис. тонн на рік, що дорівнює річній кількості викидів 8 тис. автомобілів.

У свою чергу, гості розповіли про особливості державного контролю якості зернової продукції у Франції. За їх словами, кожного року в країні складається та ухвалюється план державного моніторингу – складова щорічного моніторингу в країнах Європейського союзу. Цією процедурою завідує Міністерство економіки та фінансів Франції, зокрема його департамент по боротьбі із захисту прав споживачів, який працює у координації із ідентичними організаціями Європейського союзу. Щорічний план моніторингу є відкритим, остаточним і водночас загальнообов’язковим, виключаючи можливість вибіркових перевірок за бажанням державних службовців. Здійснюється також і незалежна експертиза, контроль якості та сертифікація зерна – у Франції основною такою організацією виступає «SGS S.A.».

До Вашої уваги фоторепортаж.

Прочитали: [1535]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору